ru

Цистерна для рідкого органічного добрива X-Trem Joskin


Цистерни для рідкої органіки X-TREM ідеально підходять для підприємців сільськогосподарського сектору, які потребують транспортного засобу обмеженої довжини, великого діаметру та з покришками розміром Ø 1,82м.

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ Ж/В JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN включає 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN вибирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 760 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1.820 мм / шир. 850 мм(2)
Ходова частина Hydro-Tandem
Підвіска дишла Гідропневматична підвіска(3 )
Системи всмоктування Вакуум, роторно-лопатевий
Знаряддя для всмоктування Усі типи
Навісні знаряддя Усі типи (1)

(1) Адаптований до розмірів цистерни. (2) За потреби з пазами. (3) Залежно від моделі.

Цистерна для ж/д з подвійною віссю. Машина з вузьким шасі і врізаними пазами.
Має об'єм від 12500 до 20500 л.

 

Вузьке шасі

X-Trem є машиною для інтенсивних робіт із врізаними широкими колесами великого діаметра
(>850 мм) і вузьким шасі.

 

Маневреність

Шасі та дишло оснащені гідравлічною підвіскою осей і дишла, що істотно поліпшує комфорт і безпеку водіння на дорозі та в полі.