ru

Цистерна для рідкого органічного добрива Volumetra Joskin


VOLUMETRA: ця її назва вже говорить багато про що. Цей транспортний засіб було спеціально розроблено для встановлення об'ємних насосів, незначно збільшуючи габарити машини.

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ З/О JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN включає 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN обирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 900 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1670 мм / шир. 850 мм (нерухома вісь)
і шир. 750 мм (напрямна вісь) (2)
Ходова частина Hydro-Tandem
Підвіска дишла Сайлент-блоки/ Гідропневматична
Системи всмоктування Насос з ексцентричним гвинтом
Знаряддя для всмоктування Усі типи (крім верхньої стріли)
Навісні знаряддя Усі типи (1)

(1) Адаптований до розмірів цистерни. (2) За необхідності з пазами

 

Цистерна для рідкої органіки з двома або трьома осями та самонесучою структурою, розробленою для використання з об'ємним насосом. Модель представлена у версіях від 10000 до 22500 л.

 

Самонесуча структура

Нове покоління цистерн JOSKIN з об'ємними насосами відповідає усім критеріям, що застосовувалися раніше: вони компактні та маневрені завдяки низькому центру тяжіння. VOLUMETRA є транспортним засобом із самонесучою структурою та зменшеною власною вагою, пристосованим для застосування всіх технологій внесення гнойової рідини. Насосне обладнання інтегровано в дишло транспортного засобу та має мінімальні габарити. Насос залишається легко доступним.


Об'ємні насоси

Лінійка Volumetra була спеціально розроблена для об'ємних насосів (не вакуумних) з метою оптимізації результатів. Поряд із коловратними насосами, ці цистерни можна укомплектувати насосами з ротативними лопатями і відцентровими насосами, зберігаючи при цьому свою компактність.


Гідравлічна підвіска шасі

У стандартній комплектації ці цистерни оснащені гідравлічною підвіскою шасі (Hydro-Tandem/Hydro-Tridem), що забезпечує чудову стійкість на ухилах і під час водіння по дорозі. Ця підвіска дає змогу ефективно копіювати рельєф місцевості.