ru

Цистерна для рідкого органічного добрива TETRALINER Joskin


TETRALINER - оперативні перевезення. Відрізняється простою концепцією і служить для перевезень великих обсягів рідини з ферм на поля для завантаження машин для розбризкування добрив.

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ З/О JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN включає 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN вибирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 1.100 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1.250 мм / шир. 600 мм
Ходова частина Поворотний диск + tandem
Підвіска дишла /
Системи всмоктування Вакуумні насоси
Знаряддя для всмоктування Jumbo
Навісні знаряддя /

Цистерни Tetraliner випускаються в трьох версіях: 18.000, 21.000, 23.500 і 26.000 літрів.

 

Цистерна для інтенсивних перевезень

Вони зроблені зі спеціальної сталі (55 кг) і мають оцинковані шасі та ємність. Завдяки невеликій довжині цистерни та її збільшеному діаметру, цей транспортний засіб вирізняється великою місткістю і при цьому зберігає маневреність на дорозі.

 

Розроблено для довгих дистанцій

Ходова частина має передню вісь, встановлену на поворотному диску, і 2 задні осі з ресорною підвіскою. Призначена для далеких перевезень, ця система забезпечує оптимальний комфорт водіння.

 

Колеса

На машину встановлено сільськогосподарські покришки, тому їзда сільськими дорогами, що не мають твердого покриття, не становить для неї проблем.

 

Всмоктування

В опції цистерна може бути оснащена турбонагнітачем, що прискорює заповнення з лівого або правого боку цистерни.

TETRALINER може бути обладнаний вакуумним насосом, а також обладнанням для перевантаження рідини як рукав Ø 8".