ru

Цистерна для рідкого органічного добрива QUADRA Joskin


QUADRA - це транспортний засіб із подвійною віссю, призначений для інтенсивних робіт із перевезення та внесення рідкої органіки. Шасі обладнане в стандартній комплектації інтегрованими кріпленнями для встановлення підйомника.

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ З/В JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN охоплює 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN вибирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 900 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1.820 мм / шир. 800 мм (напр. вісь) і 850 мм (непідв. вісь) (2)
Ходова частина Hydro-Tandem
Підвіска дишла Поперечні ресори/ гідропневматична підвіска(3)
Системи всмоктування Будь-які крім насоса з ексцентричним гвинтом
Знаряддя для всмоктування Усі типи
Навісні знаряддя Усі види(1)

(1) Адаптований до розмірів цистерни. (2) За необхідності з пазами. (3) Залежно від моделі.

 

Подвійна вісь призначена для інтенсивних робіт із перевезення та внесення рідкої органіки. Має об'єм від 14000 до 20000 л.

 

Маневреність

Незважаючи на свій істотний обсяг, цистерни QUADRA мають відносно невелику довжину. Навіть із задньонавісним знаряддям цей транспортний засіб зберігає свою маневреність.

 

Шасі

Комфорт водіння досягається завдяки шасі збільшеного розміру з підресореним дишлом (у стандартній комплектації). Її універсальне шасі передбачає доукомплектацію 4-х точковим підйомником, на який навішуються знаряддя будь-якого типу.

 

Ходова

Серійно всі цистерни QUADRA укомплектовані ходовою частиною Hydro-Tandem, що гарантує стійкість під час водіння. Підвіска осей Hydro-Tandem також забезпечує високий рівень комфорту під час їзди.