ru

Цистерна для рідкого органічного добрива Q-Bigliner Joskin


Q-BIGLINER - об'ємний, але компактний.

Моделі Q-BIGLINER являють собою цистерни діаметром 2.300 мм, встановлені на шасі EUROLINER. Машина зберігає компактність і має підвищену повороткість. Ці транспортні засоби, розроблені для інтенсивних перевезень по дорогах і полях, також оснащені пристроєм для причеплення задньонавісного знаряддя або штанги.

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ З/О JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN охоплює 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN обирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 900 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1670 мм / шир. 750 мм
Ходова частина Hydro-Tridem
Підвіска дишла Гідропневматична
Системи всмоктування Вакуум, роторно-лопатевий
Знаряддя для всмоктування Усі типи (крім верхньої стріли)
Навісні знаряддя /

Машина для внесення рідкої органіки з потрійною віссю з гідравлічною підвіскою Hydro-Tridem.
Має об'єм від 28 500 до 31 500 л.

 

Маневреність і комфорт

Машина Q-Bigliner укомплектована ємністю діаметром 2300 мм, закріпленою болтами на рамі моделі Euroliner. Машина зберігає компактність і має підвищену повороткість. Цей транспортний засіб, оснащений у стандартній комплектації підвіскою Hydro-Tridem і гідропневматичною підвіскою дишла, гарантує високий рівень комфорту.

Інтенсивні перевезення

Цистерни для гнойової рідини Q-Bigliner були розроблені для інтенсивних перевезень дорогами і не розраховані для агрегатування із задньонавісними знаряддями.

Стійкість і комфорт

Цистерни Q-BIGLINER серійно оснащені підвіскою HydroTridem JOSKIN і гідравлічною підвіскою дишла. Завдяки цьому обладнанню, транспортний засіб характеризується винятковою стійкістю під час руху дорогою.