ru

Цистерна для рідкого органічного добрива KOMFORT2 Joskin


ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ З/О JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN включає 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN вибирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 1000 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1.700 мм / шир. 850 мм (нерухома вісь)
і шир. 750 мм (напрямна вісь) (2)
Ходова частина Проста вісь, баггі
Підвіска дишла Поперечні ресори/ гідропневматична підвіска(3)
Системи всмоктування Вакуумні насоси
Знаряддя для всмоктування Усі типи
Навісні знаряддя Усі типи (1):
- культиваторний інжектор (< 13 зубів)
- Solodisc (<6 м)

(1) Адаптований до розмірів цистерни (2) За потреби з пазами (3) Залежно від моделі

Цистерна Komfort2 обладнана незалежним шасі та підвіскою дишла на поперечних ресорах, що захищають її від будь-яких навантажень.

Незалежне шасі

Головною перевагою моделі KOMFORT2 є її незалежне шасі (220 x 120 x 6-8-10 мм), що поглинає навантаження, пов'язані з агрегатуванням навісного знаряддя. Воно повністю оцинковане, так само як ємність і дишло.

Зчіпний пристрій

Конструкція дишла у формі V, розроблена за прикладом дишла модельного ряду Modulo2, дає змогу встановити насос у горизонтальному положенні. Ця конфігурація забезпечує кращий захист насоса від ударів, ідеальне та повне змащення останнього та дає змогу встановлювати різні типи насосів (вакуумний, з ексцентричним гвинтом).

Зчіпка

Конструкція дишла у формі V, розроблена за прикладом дишла модельного ряду Modulo2, дає змогу встановити насос у горизонтальному положенні. Ця конфігурація забезпечує кращий захист насоса від поштовхів, ідеальне та повне змащування останнього та дає змогу встановлювати різні типи насосів (вакуумний, з ексцентричним гвинтом).

Універсальне шасі CARGO

В основу CARGO закладено концепцію модульності, завдяки якій на базі єдиного шасі можна отримати цистерну для гноївки, силосний або універсальний причіп, причіп-самоскид або розкидач гною.

Полегшене буксирування

Завдяки дизайну машин JOSKIN (не тільки цистерн) лінія тяги ходової частини спрямована вгору. Під час руху дорогою або полем транспортний засіб має тенденцію злегка підніматися, завдяки чому знижується необхідна потужність тяги трактора. Завдяки цьому, він рухається легко на ділянках з будь-яким рельєфом.