ru

Цистерна для рідкого органічного добрива EUROLINER Joskin


EUROLINER - найкращий компроміс дорога/поле.

Незалежна несуча структура складається з вузького шасі Universal (300 x 100 x 10 мм), що прилягає до цистерни. EUROLINER є високоефективною технікою і на шосе, і в полі. Цей транспортний засіб оснащено складним обладнанням, що забезпечує високий рівень безпеки під час роботи та комфорт під час руху. Так, подвійна напрямна вісь істотно покращує характеристики цистерни під час руху та її маневреність у полі.

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ З/О JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN охоплює 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN вибирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю і міцністю.

Ширина структури ходової частини 900 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1.820 мм / шир. 800 мм(2)
Ходова частина Hydro-Tridem
Підвіска дишла Гідропневматична
Системи всмоктування Будь-які крім насоса з ексцентричним гвинтом
Знаряддя для всмоктування Усі типи
Навісні знаряддя Усі типи (1)

(1) Адаптований до розмірів цистерни. (2) За потреби з пазами.

Тривісна цистерна для залізниці з гідравлічною підвіскою. Має об'єм від 16000 до 28000 л.

Маневреність

EUROLINER є високоефективною технікою і на шосе, і в полі. Для цього транспортний засіб оснащено стандартним обладнанням для комфорту високого рівня та безпеки в роботі.

Hydro-Tridem

Тривісні транспортні засоби Hydro-tridem поєднують переваги тривісної ресорної підвіски (осі легко долають перешкоди) і гідравлічної підвіски (реактивність і великий вертикальний хід 240 мм). Ця підвіска характеризується високою швидкістю реакції, що складається з двох незалежних гідравлічних систем, вона забезпечує чудову бічну стійкість транспортного засобу.

Підвіска дишла

Дишло з гідропневматичною підвіскою в поєднанні з гідравлічною підвіскою осей Hydro-Tridem забезпечує винятковий комфорт водіння.

Передня вісь, що піднімається

У стандартній комплектації модель EUROLINER оснащена підйомною передньою віссю, яка використовується для:

- для підйому передньої осі;

- зменшення зносу покришок під час руху по дорозі порожняком.