ru

Цистерна для рідкого органічного добрива DELTA2 Joskin


Ця модель розроблена для використання об'ємних насосів. JOSKIN у стандартній комплектації оснащує ці цистерни високоякісними німецькими насосами "Wangen", що працюють без збоїв. Модель DELTA2 оснащена діагональною поперечиною на дишлі, яка і лягла в основу її назви (грецька буква ∆).

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ З/О JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN охоплює 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN обирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 850 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1450 мм / шир. 800 мм
Ходова частина Проста вісь / Tandem
Підвіска дишла Нерухоме або з гідропневматичною підвіскою
Системи всмоктування Насос з ексцентр. гвинтом
Знаряддя для всмоктування Бічний рукав Ø 8"
Навісні знаряддя Штанга 9-12 м та інжектори Multi-Action

 Одно- або двовісна цистерна для рідкої органіки з самонесучою рамою, розроблена для застосування об'ємного насоса з ексцентричним гвинтом. Має об'єм від 8500 до 16000 л. Дишло у формі V реверсивне для високого та низького зчеплення.

 

Самонесуча конструкція

Цистерна розташована на рамі, до якої вона приварена по всій довжині та ширині і на якій сконцентровані тягові зусилля, внаслідок чого вона зазнає менше навантажень.


Дишло

Дишло має специфічну форму, що передбачає встановлення насоса з ексцентричним гвинтом, завдяки чому технічне обслуговування останнього істотно полегшено.


Діагональна перекладина

Особливість конструкції цистерни Delta2 в тому, що її дишло має діагональну перекладину. Вона дає змогу регулювати нахил бочки в трьох положеннях. Це важливо для перерозподілу навантаження і практично для регулювання висоти зчіпки, нахилу цистерни на фазі внесення.