ru

Цистерна для рідкого органічного добрива COBRA Joskin


COBRA являє собою цистерну великого об'єму з простою віссю і вбудованими пазами для коліс, що передбачає монтаж великих коліс із низьким тиском. Має об'єм від 9000 до 13000 л.

ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ Ж/В JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN включає 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN вибирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 600 мм
Макс. розмір коліс Ø 1.860 мм / шир. 1050 мм
Ходова частина Проста вісь
Підвіска зчіпного пристрою Поздовжня стандартна ресорна підвіска/ гідропневматична
Системи всмоктування Вакуум, з ексцентричним гвинтом
Знаряддя для всмоктування Усі типи (1)
Навісні знаряддя Усі типи (1)

(1) Адаптований до розмірів цистерни

 

Незалежне вузьке шасі

Незалежна несуча структура складається з вузького шасі, що прилягає до цистерни. Міцність шасі збільшується в міру віддалення від точок опори, які являють собою осі і зчіпна сережка. Цистерна, посилена по всій довжині привареними куточками, встановлена на шасі з бічними кріпленнями, таким чином вона відчуває менші навантаження.

 

Маневреність

Велика маневреність цього транспортного засобу досягається завдяки компактності цистерни великого діаметра.

 

Незалежне шасі

Незалежне шасі було спеціально розроблено, щоб поєднувати міцність і маневреність. Це шасі, назване "універсальним", повністю незалежне від цистерни і приймає на себе всі зусилля, що чиняться на цистерну. Таким чином, цистерна повністю захищена від вібрацій. Її універсальне шасі передбачає доукомплектацію 4-х точковим підйомником, на який навішуються знаряддя будь-якого типу (інжектори і штанги). Цистерна, посилена по всій довжині привареними куточками, встановлена на шасі з бічними кріпленнями, таким чином вона зазнає менших навантажень.

 

 

Особливості

Цистерна передбачає встановлення великих коліс із низьким тиском (діаметром до 1.86 і шириною до 1,50 м) і має вбудовані пази. Таким чином, загальна ширина не перевищує 3 м. Цю модель також можна обладнати надкомпактним підйомником, що не перевищує за шириною шасі. Він кріпиться на шасі за допомогою конічних пальців.