ru

Цистерна для рідкого органічного добрива ALPINA2 Joskin


ЧОМУ ПОТРІБНО ОБИРАТИ ЦИСТЕРНУ ДЛЯ З/О JOSKIN?

Широкий спектр моделей на замовлення

Асортимент цистерн для внесення рідкої органіки JOSKIN включає 75 базових моделей, кожна з яких може бути оснащена 700 опціями, що в підсумку дає змогу отримати десятки тисяч можливих комбінацій. У своїй програмі JOSKIN пропонує широкий спектр попереднього обладнання, завдяки якому придбання аксесуарів може бути відкладено на майбутнє.

Серійний випуск

Серійне виробництво надає реальні можливості для інформатизації концепцій та впровадження більш ефективних технологій. Це дає змогу контролювати собівартість продукції та гарантувати високий рівень якості, а також, що особливо важливо, зробити доступнішими сучасні технології внесення добрив і сільськогосподарських перевезень.

Вибір сортів сталі

JOSKIN вибирає і працює зі спеціальними сортами сталі. Ці сорти сталі краще реагують на механічну обробку і центрування. Продукція, випущена з такої сталі, вирізняється високою якістю, надійністю та міцністю.

Власний цех з оцинкування

У компанії JOSKIN є власний цех із гальванізування. Гаряче гальванізування насамперед є гарантією тривалого захисту сталі від корозії, що важливо і для довготривалості продукції, і для захисту навколишнього середовища.

Ширина структури ходової частини 850 мм
Максимальні розміри коліс Ø 1.500 мм / шир. 800 мм (1)
Ходова частина Проста вісь
Підвіска зчіпного пристрою Фікс.
Системи всмоктування Вакуум / GARDA
Знаряддя для всмоктування Бічна заслінка
Навісні знаряддя /

(1) За необхідності з пазами

Самонесучі цистерни мають несучу моноблочну структуру:
цистерна приварена по всій довжині і ширині до допоміжної рами.

Цистерна для рідкої органіки з простою віссю (6000 - 8300 л).

Низький центр ваги

Низький центр тяжіння і полегшена структура забезпечують стійкість і легкість буксирування цистерни, що ідеально підходить для регіонів з нерівним рельєфом.


Пази

Моделі 7100S і 8300S оснащені в стандартній комплектації вбудованими пазами для коліс (в опції на інших моделях). Завдяки цьому можливе встановлення покришок шириною 800 мм і діаметром 30,5" за загальної ширини транспортного засобу 2,55 см.


Система GARDA

Система GARDA заснована на комбінації вакуумного і відцентрового насосів. Вакуумний насос використовується для заповнення і нагнітання, а відцентровий насос виключно для розбризкування через гармату.

ПЕРЕВАГИ:
✓ За допомогою гармати можливо розбризкувати у важкодоступних зонах з ухилом, зберігаючи цистерну на рівній ділянці.
✓ Може використовуватися для поливання


Універсальне шасі CARGO

В основу CARGO закладено концепцію модульності, завдяки якій на базі єдиного шасі можна отримати цистерну для гноївки, силосний або універсальний причіп, причіп-самоскид або розкидач гною.


Полегшене буксирування

Завдяки дизайну машин JOSKIN (не тільки цистерн) лінія тяги ходової частини спрямована вгору. Під час руху дорогою або полем транспортний засіб має тенденцію злегка підніматися, завдяки чому знижується необхідна потужність тяги трактора. Завдяки цьому, він рухається легко на ділянках з будь-яким рельєфом.