ru

Розкидачі твердих органічних добрив FERTI-SPACE Joskin


FERTI-SPACE - розкидач у широкому сенсі

Ferti-SPACE має широкий кузов зі сталі ВПТ, що забезпечує велику ширину розкидання. Висота бортів його кузова дорівнює 1050 мм. Завдяки своїй міцній структурі та об'єму від 12 до 21 м³, цей універсальний розкидач може застосовуватися для інтенсивних робіт. Вертикальні вали з гнутою спіраллю розкидача Ferti-SPACE розкидають із шириною захвату від 8 до 16 м за прохід. Ferti-SPACE може бути легко перетворений на причіп для перевезення с/г продукції за допомогою зняття розкидального механізму.

ЧОМУ ПОТРІБНО ВИБИРАТИ РОЗКИДАЧ ГНОЮ JOSKIN?

Виконаний зі сталі з високою межею плинності

Монолітний кузов зі сталі ВПТ (з високою межею плинності) вирізняється великою міцністю, незважаючи на відсутність бічного ребра і зменшену власну масу.

Транспортер із 2 ланцюгів

Транспортер складається з ланцюгів категорії 80 (DIN 764), найвищої серед приводних ланцюгів. Транспортер оснащений бічними легко доступними натяжними пристроями.

Підвіска дишла на поперечних ресорах

Яким би не був рельєф, підвіска дишла на параболічних ресорах забезпечить більшу бічну стійкість і комфорт їзди без деформації лінії тяги.

Підвіска дишла

на поперечних ресорах

Транспортер

4 ланцюги Ø 14 мм

Вертикальні вали

Ø 1.080 мм з 4 спіралями висотою 1.500 мм

Знімні зуби

з високоміцної сталі HB 400 HARDOX 450
(80 x 12 мм)

Відкидні диски

з 2 лопатками Ø 1.000 мм

Привід

1000 об./хв.

Швидкість обертання валів

381 об./хв.

Розкидач гною з подвійною або потрійною віссю. Широкий кузов із 2 вертикальними барабанами. Місткість від 12,3 до 27,8 м³.

Універсальний розкидач

Призначений для агрегатування з тракторами великої потужності (щонайменше 120 к.с.) і для інтенсивного застосування, розкидач Ferti-SPACE має широкий місткий кузов зі сталі ВПТ і знімний розкидальний механізм, завдяки чому цей транспортний засіб може також використовуватися для перевезень с/г продукції.

 

Од. розбризкування органіки

2 вертикальних розкидальних вали великого діаметра з приводом від ВВП (режим 1000 об/хв) досягають швидкості обертання 381 об/хв. Ці вали характеризуються великою шириною розкидання і відмінним подрібненням грудок гною, що забезпечують точність і регулярність. Трансмісія захищена еластичною муфтою між передавальними коробками та розкидальними валами.

 

Транспортер

Ferti-SPACE оснащений подвійним планочним транспортером, що знижує зусилля.

 

Трансмісія

Трансмісія захищена еластичною муфтою між передавальними коробками (1), а також між коробками трансмісії та розкидальними валами.