ru

Розкидач мінеральних добрив РМД-500 Орехівсільмаш


Розкидач мінеральних добрив РМД-500Н - обладнання, яке зробить підживлення ґрунту більш простим і швидким процесом.

Особливості моделі

Особливості конструкції даної моделі дають можливість використовувати розкидач мінеральних добрив максимально раціонально, геометрична форма диска розподілу і лопаті однієї форми, але різного розміру рівномірно і однорідно розподіляють добрива.

Цей розкидач добрив за рахунок незвичайної форми максимально наближає центр маси пристрою до задньої частини тракторної осі, завдяки чому вдається домогтися рівномірного й однорідного розподілу навантаження між колесами техніки.

Особливо зручно використовувати цю модель як навісну, разом із колісним трактором, частота обертання розкидача органічних добрив понад 500 обертів на хвилину, за рахунок чого взаємодія людини з машиною є максимально безпечною. У даній моделі дуже міцні складальні вузли, а захисна решітка на бункері не допустить проникнення в обладнання грудок ґрунту та інших сторонніх предметів.

У ролі робочого органу виступають мішалки шнекового типу, які не пошкоджують гранули добрив, а завдяки наявності відкидного тенту забезпечується ще й тривала сухість добрив.

Переваги

Якщо для обробки використовувати розкидач мінеральних добрив, то результат буде набагато стабільнішим, ніж від ручного обробітку землі.

Беручи до уваги той факт, що удобрювати ґрунт потрібно двічі на рік, розкидач добрив дає ще й неабияку економію коштів і часу, адже за рахунок того, що всю брудну роботу робитиме гноєрозкидач, вдасться зекономити на найманні робітників для здійснення даного дійства.

Завдяки автоматичній системі розрахунку, розкидач органічних добрив зможе точно розподілити потрібну кількість підживлення рівномірно по всій ділянці, без горезвісного "на око".

За рахунок точного і рівномірного розподілу добрив, не буде перевитрати і, як наслідок, - знову економія часу і коштів.

Обладнання оснащене надійним редуктором, який функціонує в масляній ванні.

Присутній широкий діапазон внесених норм різних видів добрива.

Технічні характеристики

Розкидач мінеральних добрив РМД-500Н володіє наступними технічними характеристиками:

  • тип розкидача органічних добрив - навісний;
  • ширина внесення добрив - варіюється від 8 до 12 метрів;
  • рівень вантажопідйомності - не більше 500 кілограм;
  • робоча швидкість руху - не більше 15 км/год;
  • продуктивність - варіюється від 6,4 до 16,8 Га/год;
  • дозування внесення - від 20 до 2 тисяч кг/га;
  • розміри - 1200*1100*1250;
  • вага - 170 кілограм.