ru

Бочка для води Aquatrans XL Joskin


Бочка для води Aquatrans XL Joskin

  • Об'єм (л) 6050 - 7300
  • Модельний ряд Бочки для води
  • Конфігурація Мобільні

Концепція

Бочка Aquatrans XL, яка запозичила свою концепцію у бочок для гнойової рідини і виготовлена зі сталі товщиною 5 мм, має міцнішу конструкцію, розраховану на часті дорожні перевезення. Вісь пригвинчена до посиленої самонесучої структури, передбаченої для інтенсивного використання.

Ця концепція максимально зменшує власну вагу, одночасно полегшуючи перевезення. Усі елементи (цистерни, рама, дишло та аксесуари) повністю оцинковані для забезпечення довговічності бочки. Бочка для води може бути оснащена безліччю опцій, які не потребують попередньої адаптації.

Бочки для напування худоби

Бочки для води JOSKIN оснащені в стандартній комплектації численним обладнанням, як-от захищений рівнемір, верхній люк Ø 450 мм, кульковий кран 2 1/2", а також внутрішніми перегородками (починаючи від 3600 л). Останні запобігають коливанню води та посилюють бочку. Це обладнання збільшує комфорт використання.

Під час виготовлення бочок JOSKIN застосовуються ті самі технології, що й під час випуску цистерн для рідкої органіки.

Вони зроблені зі сталі товщиною 4 мм, що забезпечує їм велику довговічність. Рама бочки приварена до неї по всій довжині.

Верхній люк доступу (Ø 450 мм) зі швидким відкриттям для легкого заповнення та миття бочки.

Бочки для води AQUATRANS / AQUATRANS XL можуть бути оснащені об'ємним насосом для швидкого заповнення та повної автономності.

 
Головний офіс

Україна, місто Миколаїв,

проспект Героїв України, 113/1

0512 77-65-01
0512 42-49-34
info@technotorg.com

Новини