ru

Агрегат інжекторного внесення рідких добрив навісний Vulkan 6/8 VELES AGRO


Забезпечення рослин азотними добривами відбувається за рахунок удобрювальних запасів аміачного азоту. Йдеться переважно про рідкі добрива, які вносять у ґрунт за допомогою машини для внесення добрив з інжекторними колесами, що дає змогу рослині додатково споживати амоній.

Сільське господарство не стоїть на місці - розробки та дослідження пропонують новий тип, процес і погляд на внесення добрив КАС. Але для чого відмовлятися від НІТРАТУ і чому краще застосовувати АММОНІЙ? Амоній, на відміну від нітрату, є сорбентом, він відкладається в ґрунті і не вимивається. Запаси амонію всередині мають інгібуючу дію на коріння рослин і мікроорганізми. Тому він відносно стабільний, тож кінчики коренів засвоюють запаси добрива ззовні повільно або за потреби. Ефект, на відміну від нітратних добрив, є тривалим, потреба рослини в азотному добриві, як правило, може бути задоволена завдяки запасам амонію впродовж усього періоду засвоєння.

Важливим у цьому відношенні є оптимальний час застосування; часовий проміжок у даному разі менший, ніж за внесення нітратного добрива. Цілеспрямоване використання соломи, а також фіксація попередників і наступних культур є важливими передумовами під час відмови від нітратного добрива. Завдяки запасам амонію потреба рослини в азотному добриві може бути задоволена протягом усього періоду засвоєння.

Деталі робочого органу агрегату інжекторного внесення рідких добрив VULKAN виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, що дає змогу вільно працювати в умовах контакту з агресивним середовищем. Оснащується 12 аплікаторами (голками) з твердого сплаву, які роблять ін'єкційні внесення добрив кожні 13 см. Завдяки гумовим амортизаторам ін'єкційні колеса повторюють рельєф поля, тому добрива проникають рівномірно на кожній ділянці поля. Три підшипники в маточині робочого органу гарантують тривалу роботу вузла. На відміну від аналогів, ін'єкційний робочий орган виробництва VELES AGRO, має захисний пластиковий кожух для запобігання ушкодженню напірних магістралей, під час роботи на таких попередниках, як соняшник, кукурудза, ріпак та ін.

Переваги технології інжекторного внесення рідких добрив:

 1. Висока ефективність застосування в будь-яких кліматичних зонах, зокрема посушливих
 • Ін'єкції добрив, зроблені пристроєм VULKAN, потребують менше 5% від обсягу вологи у верхньому шарі ґрунту. Порівняно невелике коріння рослини поглинає амоній, незалежно від вмісту води в ґрунті. Як наслідок - покращена посухостійкість і більш розвинена коренева система.
 • Рідким добривам не потрібна додаткова волога для розчинення, тому після внесення вони одразу доступні для рослини.
 1. Більш рівномірне внесення і точно дозований розподіл по площі
 • Спеціальні ін'єкційні колеса виготовлені з нержавіючої сталі. Вони оснащуються 12 спицями (голками) з твердого сплаву, які роблять ін'єкції азоту кожні 13 см. Відстань між колесами - 25 см, тобто на 1 кв. м. здійснюється 31 впорскування рівномірних порцій.
 • Завдяки гумовим амортизаторам ін'єкційні колеса повторюють рельєф поля, тому добрива проникають рівномірно на кожній ділянці поля.
 1. Швидке проникнення в ґрунт
 • Ця технологія внесення рідких добрив не потребує додаткового обробітку в полі, оскільки доза добрива одразу закладається на глибині.
 • Рослинні рештки не перешкоджають проникненню в ґрунт добрив і не забирають на себе частину азоту.
 • Висока пристосованість до технологій mini-till, no-till, strip-till, verti-till.
 1. Пролонгованість дії та якість живлення на старті
 • Одного внесення достатньо, щоб забезпечити рослини азотним добривом протягом усього вегетаційного періоду.
 • Внесене рідке добриво не випаровується і довше затримується в ґрунті. Запаси амонію абсорбуються ґрунтовою речовиною, і тому вони поводяться відносно стабільно. Вимивання або газоподібні втрати, як це відбувається у випадку нітратів, відсутні.
 • Завдяки місцю розташування запасів азот амонію є більш доступним для сільськогосподарських культур, ніж для бур'янів, що проростають, принаймні, на стадії початкового розвитку. У такій схемі це відбувається без шкоди ґрунтовим організмам.
 1. Відсутність опіків рослин, викликаних нормою внесення, фазою, особливістю вегетації, а також погодними умовами
 • У процесі внесення добриво не контактує з поверхнею рослини, а відразу потрапляє до її коріння.
 • На відміну від нітратних добрив, у запасах амонійного добрива виникає принцип протитечії розчинів поживних речовин від коренів до листя і навпаки, що позитивно впливає на розвиток рослини.
 1. Розкриття повного потенціалу ґрунту та рослин
 • Поглинання амонію корінням рослин відбувається контрольовано, залежно від поточної продуктивності маси листя, а взаємно висока потреба у поживних речовинах у коріння та листя призводить до інтенсивного росту, без надмірного осідання нітратів у листі та коренеплодах. Отже, рослини стають менш чутливими до хвороб, а залишки нітратів у продуктах значно нижчі.
 • Поживні рештки, такі як солома, з VULKAN зберігаються довше і залишаються доступними для дощових черв'яків як джерело живлення. Таким чином, розмноження мікроорганізмів позитивно впливає на структуру ґрунту та інфільтрацію опадів. Тому для сприяння обміну органічної речовини нітратні добрива не вписуються в концепцію VULKAN.
 1. Оптимізація витрат і високий рівень рентабельності
 • Зменшення загальної кількості проходів і відсутність загортання - менші витрати на паливо.
 • Можливе використання дешевших добрив, ніж традиційні мінеральні добрива. Наприклад: замість внесення аміачної селітри в технології VULKAN можна використовувати аміачну воду, яка за вартістю на одиницю діючої речовини на 30-40% дешевша
 • Зменшення норм внесення добрив, оскільки відсутні втрати за рахунок випаровування та вимивання.