ru

Трактор TD5.110 New Holland


НОВА ПЕРШОКЛАСНА МОДЕЛЬ ПОТУЖНІСТЮ 110 К.С.

Дотримуючись традицій лідерства, закладених легендарною моделлю New Holland 110-90, нова модель TD 5.110 поєднує в собі міцність механічного двигуна і надійність збірки з цілим набором сучасних властивостей, що істотно підвищують ефективність, продуктивність, комфорт і зручність використання.

ВИКОНАННЯ БАЖАНЬ

 • Погляньте на перелік характеристик нового трактора New Holland TD 5.110 потужністю 110 к.с., і ви одразу зрозумієте, хто буде головним на польових роботах.
  - Двигун серії 8000, що відповідає стандарту Tier 3, 4-циліндровий із турбонаддувом і проміжним охолодженням
  - Потужність: 110 к.с. при 2300 об/хв
  - Крутний момент: 430 Нм при 1400 об/хв
  - 12-дюймова муфта
  - Трансмісія 12x12 Syncroshuttle або з сервоприводом перемикання
  - Головна понижувальна передача каскадного типу
  - Нова посилена передача відбору потужності заднього моста
  - Вантажопідйомність трактора New Holland TD 5.110 2700 кг
  - Максимальна подача насоса - 47 л/хв
  - Гальмівна система з гідравлічним приводом (5 дисків)

Двигун*

S8000

Число циліндрів / всмоктування / клапани

4 / TI / 2

Рівень викидів

Tier 3

Об'єм (см3)

3908

Номінальна потужність - ISO TR14396 - ECE R120 (кВт/к.с.)

81/110

Номінальна частота обертання двигуна (об/хв)

2300

Макс. крутний момент за ISO TR14396 (Нм)

430@1400

Ємність паливного бака (л)

110

Інтервали обслуговування (годин)

300
Трансмісія Synchro Command™ 12x4 (30 км/год)

Трансмісія Synchro Command™ 12x4 (30 км/год)

-

Мінімальна швидкість (км/год)

-
Трансмісія Synchro Shuttle™ 12x12 (30 км/год або 40 км/год)

Трансмісія Synchro Shuttle™ 12x12 (30 км/год або 40 км/год)

ПОЛІПШЕНА ТЕХНОЛОГІЯ ДВИГУНА ДАЄ ЕКОНОМІЮ ПАЛИВА

Весь модельний ряд TD5 оснащується новими турбованими двигунами серії 8000, що відповідають стандарту Tier 3. Після доопрацювання цих механічних двигунів, які добре зарекомендували себе завдяки плавній і тихій роботі, було збільшено їхню потужність і крутний момент. Кожна модель у лінійці тракторів TD5 оснащена двигуном, характеристики якого спеціально пристосовані до особливостей і призначення даної моделі. Додайте до цього надійність і витривалість у роботі, і ви зможете повністю оцінити, наскільки потужними зроблені нові двигуни.

ЗБІЛЬШЕННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ ДО 30%

Крутний момент у новому модельному ряду тракторів TD5 збільшено до 30%. Завдяки вищому крутному моменту трактор і знаряддя працюють із постійною швидкістю в будь-якій ситуації. Це полегшує керування машиною, оскільки потрібно менше перемикати передачі, і дає змогу швидше виконувати роботи.

ДІАПАЗОН ПОТУЖНОСТІ

Модельний ряд поповнився новою, шостою, першокласною моделлю, яка може розвивати максимальну потужність у 110 к.с., щоб у вас завжди був запас потужності для виконання поставленого завдання. Максимальна потужність розвивається при крутному моменті всього 1300 об/хв. Що це дає? Двигун при 1300 об\хв працює м'якше і тихіше, а висока продуктивність забезпечується при меншій витраті палива. Це варіант, що влаштовує всіх.
 • НОВА ТРАНСМІСІЯ ІЗ СЕРВОПРИВОДОМ ПЕРЕМИКАННЯ: БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ВИКОРИСТАННЯ

  У компанії New Holland розуміють, що в кожного фермера є власні вимоги, тому інтелектуальні інновації передбачають, крім іншого, пропозицію випробуваних і перевірених рішень для підвищення ефективності. Трактор TD5 можна пристосувати до будь-якого типу робіт, встановивши необхідну трансмісію з широкого асортименту, який тепер поповнився новою трансмісією з сервоприводом перемикання переднього/заднього ходу, що значно покращує продуктивність, особливо при використанні навантажувача. Трансмісія встановлюється на замовлення.
 • SYNCHRO COMMAND 12X4

  Трансмісія Synchro Command™ забезпечує простоту використання і неперевершену міцність. Завдяки наявності 12 передніх і чотирьох задніх передач, а також максимальній швидкості 30 км/год традиційні сільськогосподарські роботи можна виконувати ефективніше.
 • ПОЛЕ ПРОЙДЕНО. ШВИДКО ЧИ ПОВІЛЬНО

  Трансмісія Shuttle Command 12x12 спочатку призначалася для ферм, на яких була потрібна точна відповідність швидкості руху вперед або назад. Трактор 20x20 з ходозменшувачем може рухатися вперед зі швидкістю всього 0,32 км/год, при цьому його максимальна швидкість транспортування становить 40 км/год, що робить його ідеальним для спеціального застосування, наприклад для овочівників.
 • НОВА ДОДАТКОВА ТРАНСМІСІЯ ІЗ СЕРВОПРИВОДОМ ПЕРЕМИКАННЯ

  Гідравлічна трансмісія з сервоприводом перемикання вбудована в рульову колонку і забезпечує плавну зміну напряму, необхідну під час ведення навантажувальних робіт, що вимагають точності. Ергономічно розташований важіль природно лягає в руку, і ним можна керувати, утримуючи рульове колесо, що підвищує безпеку. Ця функція доступна на моделях, оснащених гідравлічною трансмісією 12x12 із сервоприводом перемикання, і не пов'язана з додатковою функцією ходозменшення. Вона дає змогу підвищити безпеку роботи та зменшує стомлюваність оператора.
 • ДВА ЧИ ЧОТИРИ: ВИРІШУВАТИ ВАМ

  Весь модельний ряд TD5 може бути оснащений приводом на два або чотири колеса відповідно до індивідуальних вимог замовника. Діаметр розвороту варіанта з приводом на два колеса менший і становить 3,9 метра, що чудово підходить для традиційних господарств із невеликими подвір'ями. Трактор із приводом на чотири колеса також моторний: його діаметр розвороту дорівнює 5,5 м, а підвищене зчеплення з ґрунтом задовольнить найвибагливіші вимоги.
 • РОЗШИРЕНА ПРОПОЗИЦІЯ ШИН

  Трактор TD5 є єдиним у своєму класі, який сумісний із шинами R38. Це забезпечує більш надійне зчеплення при буксируванні важких знарядь, а також зменшує ущільнення ґрунту за рахунок збільшеного сліду шини. Потрібні ще плюси? Досить згадати збільшений дорожній просвіт, необхідний під час обробітку овочів, які високо ростуть, а також подовжену колісну базу, за рахунок якої покращується зчеплення з ґрунтом і стійкість у полі.
 • ЗУПИНКА В ЦІЛКОВИТІЙ БЕЗПЕЦІ

  Завдяки значним поліпшенням гальмівної системи ви можете спокійно рухатися швидкісними дорогами з повністю завантаженими причепами. Перевезення вантажів стало безпечнішим у тому числі за рахунок автоматичного вмикання повного приводу, що допомагає краще гальмувати. Перевезення зерна гірською дорогою? Ніяких проблем!

  ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА, ЯКА ПРОСТО ПРАЦЮЄ

  Завдяки спеціально розробленій конструкції гідравлічна система моделі TD5 підходить для виконання будь-яких завдань. Висока швидкість гідравлічного потоку, що становить 47 літрів на хвилину, є більш ніж достатньою для виконання звичайних сільськогосподарських робіт, і дає змогу з легкістю виконувати складні операції, як-от пресування в тюки. Спеціальний насос гідропідсилювача рульового управління, що працює зі швидкістю 29 літрів на хвилину, забезпечує легкість рульового управління і не впливає на тривалість циклу навантажувача.

ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗА РАХУНОК ПРОМІЖНИХ ДИСТАНЦІЙНИХ КЛАПАНІВ

Модель TD5 може бути обладнана двома проміжними дистанційними клапанами, для управління якими використовується ергономічно розташована рукоятка. Можна також встановити до трьох гідравлічних клапанів у задній частині. Ці клапани можна буде задіяти без переривання процесу за допомогою важелів у кабіні.

УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЧНОЮ ТЯГОЮ

Надійність нижньої тяги з датчиком зусилля Flexion Bar™ перевірена на ділі: глибина оранки залишається завжди рівномірною, а знаряддя працюють стабільно за кожного заглиблення після поворотів на краю поля. Органи управління цієї простої та зручної системи розташовані праворуч від оператора. Ексклюзивна технологія Lift-O-Matic™ Plus завдяки використанню зручного перемикача дає змогу швидко піднімати й опускати знаряддя в попередньо встановлене положення на поворотах.
 • МІЦНІ, ПОТУЖНІ ТА МІЦНІ

  Задній важільний механізм пройшов сувору перевірку та ретельний контроль якості, щоб відповідати найвищим показникам продуктивності та надійності, які ми пропонуємо своїм клієнтам. Мінімальна вантажопідйомність заднього важільного механізму другої категорії становить 3000 кг для моделей тракторів з TD5.65 по TD5.75 і 3565 кг для інших моделей. Це означає, що навіть при установці на задню частину найважчих знарядь трактори легко впораються з поставленим завданням. Щоб ще більше підвищити продуктивність, на замовлення ми встановимо швидкороз'ємні задні важільні механізми, за допомогою яких можна виконати зчеплення за лічені секунди, навіть не виходячи зі зручної кабіни.
 • ЗБЕРЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ ВВП

  Система ВВП з прямим приводом дає змогу знизити втрати потужності, що виробляється двигуном, і скоротити кількість деталей, що зношуються, в трансмісії, в результаті чого підвищується продуктивність і надійність. Муфта ВВП приводиться в дію спеціальним важелем у кабіні і дає змогу оператору поступально подавати потужність на знаряддя.
  Доступні кілька режимів швидкості ВОМ, зокрема режим швидкості руху, 540 і 540 ECO, під час вибору якого двигун працює на знижених обертах (1535 об/хв) для економії пального і зниження шуму в кабіні.

  ЧУДОВИЙ ОГЛЯД

  Спереду. Ззаду. З боків. Зверху і знизу. Площа скління становить 5,5 м2, даючи змогу отримати кришталево чистий панорамний огляд при виконанні кожного проходу і при русі по дорогах. Поліпшення огляду дає змогу точніше виконувати операції, тому дахи тракторів New Holland оснащені прозорими панелями. Через такий дах дуже зручно контролювати роботу навантажувача в будь-якій його точці, і не потрібно при цьому витягати шию. Навіть у проливний дощ огляд дороги чи поля залишається ідеальним завдяки паралельному склоочиснику вітрового скла.
  • РОБОТА В ТИШІ

   Завдяки новому двигуну, який працює тихіше, поліпшеній звукоізоляції та новим матеріалам рівень шуму в кабіні вдалося зменшити з 82,5 дБ(А) до 79,5 дБ(А), при цьому відчуття шуму знизилося на 50%. Нова модель TD5: чути тільки звук успіху.
  • ПРОСТІР. КОМФОРТ. РЕГУЛЮВАННЯ.

   Сідайте в кабіну VisionView™ і насолоджуйтеся її інтер'єром, який створений для того, щоб ви могли продуктивніше працювати. Кабіна доволі велика, і в ній достатньо простору, щоб почуватися комфортно протягом довгого робочого дня. Для виходу з кабіни з лівого та з правого боку передбачено широкі двері, через які можна легко потрапити всередину під час годівлі худоби у вузьких стійбищах.
  • КОМФОРТ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

   Чудове сидіння з пневматичною підвіскою оснащене повністю інтегрованим підлокітником, що забезпечує комфорт протягом усього дня. Крім того, є достатньо місця для встановлення крісла інструктора з ременем безпеки. Поділіться зручностями кабіни TD5! Варіант СЗОП оснащений зручними вініловими сидіннями для оператора та інструктора.
  • ВБУДОВАНИЙ ПАКЕТ ОСВІТЛЕННЯ

   Усі елементи робочого освітлення повністю інтегровані, і кут їхнього спрямування можна змінити відповідно до потреби. У зміненій конструкції даху знайшлося місце для задніх робочих ліхтарів, які висвітлюють широку площу і чудово підходять для роботи в темний час доби, полегшуючи роботу під навісами з низькою стелею і в місцях з низько звисаючим листям. Інтуїтивно зрозумілі кнопки управління розташовані на центральній стійці.
  • КЕРУЙТЕ КЛІМАТОМ У КАБІНІ

   Для модельного ряду TD5 розроблено систему кондиціонування повітря нового типу, дев'ять повітропроводів якої розташовані в кабіні суворо визначеним чином, забезпечуючи повний комфорт у будь-яку пору року.
   Повітроводи швидкого розморожування подають потужний потік повітря безпосередньо на лобове скло, і навіть у найсуворіші зими ви зможете швидко приступити до роботи, зберігаючи при цьому крижаний спокій. Органи управління зручно розташовані на центральній стійці, і ними легко керувати навіть під час руху.
  • КОНСТРУКЦІЯ СЗОП І НАВІС

   Усі моделі поставляються у форматі СЗОП. Оператори, як і раніше, зможуть відчути всю красу комфорту й ергономіки, притаманну варіанту з кабіною, завдяки особливому погодостійкому оздобленню і спеціально розробленим компонентам.
  • УПРАВЛІННЯ ВВП

   Органи управління ВВП розташовані зліва від оператора. Для вибору швидкості використовується зручно розташований важіль. За наявності можливості перемикання між механічним і гідравлічним ВВП це перемикання відбувається плавно й непомітно, а для захисту від нещасних випадків під час увімкнення трактора передбачено функцію автоматичного вимкнення ВВП під час виймання ключа.
  • НЕПЕРЕВЕРШЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗАВДЯКИ ЕРГОНОМІЦІ ЕЛЕМЕНТІВ УПРАВЛІННЯ

   Основні функції трактора, як-от ручне керування дросельною заслінкою, усі елементи керування трансмісією та важільним механізмом, а також елементи дистанційного керування гідравлічною системою згруповано на правій приладовій панелі, тож вам більше не доведеться здогадуватися, де розміщено той чи інший важіль або кнопку.
   Повністю інтегрована, ергономічно розташована рукоятка навантажувача і важіль перемикання, вбудований в рульову колонку, знаходяться під рукою і забезпечують високу продуктивність навантажувача.
  • ПРАКТИЧНІСТЬ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛА ТАКОЮ ЗРУЧНОЮ І КРАСИВОЮ

   Під час розробки нової кабіни VisionView™ у компанії New Holland прагнули зробити все просто. Висловлюючись простими словами, оператор багато часу проводить за кермом, тому під час розроблення конструкції ми помістили оператора в центр уваги. Щоб зробити роботу приємною та зручною, було використано вдосконалені матеріали, ретельно продумано оздоблення та розташування органів управління. Світло-сіре оздоблення добре поєднується із зовнішніми кольорами і створює відчуття чистоти і легкості, але водночас наповнює духом сучасності та довговічності. Удосконалена конструкція має гарну зносостійкість і здатна витримати випробування часом.