ru

Трактор New Holland T6050 Deltа


Трактори серії New Holland T6050 Deltа - це найкращий баланс легкості, потужності та продуктивності в одній машині.

Трактор T6050 Deltа з цієї серії, поєднує в собі точність управління, універсальність і високі для своїх розмірів показники вантажопідйомності.

Простий в управлінні та обслуговуванні, компактний за розмірами, енергонасичений і маневрений - New Holland T6050 Deltа здатний стати незамінним помічником у вашому господарстві.

T6050 Deltа розроблено з урахуванням потреб тваринницьких господарств: низькопрофільний дах, кабіна з гарним оглядом, можливість установлення фронтального навантажувача - все це робить дану модель незамінним помічником не тільки в полі, а й на фермах.

Серце трактора - двигун
Трактор Т6050 Delta оснащений 6-циліндровим двигуном NEF з механічною системою впорскування палива. Перевага цього двигуна в тому, що максимальний крутний момент досягається за невисокої частоти обертання. Завдяки цьому трактор легко виконує енерговитратні види робіт, як-от тюкування або робота з фронтальним навантажувачем. При цьому особливості двигуна дають змогу споживати менше пального і, відповідно, економити кошти. Потужність при номінальних обертах двигуна - 127 к.с.
Надійна трансмісія SYNCHRO COMMAND™
Т6050 Delta оснащений повністю механічною трансмісією SYNCHRO COMMAND™ 12х12 зі зниженими передачами. Ця трансмісія є базовою в лінійці New Holland і вирізняється неперевершеною надійністю. Трансмісія відмінно показує себе при роботі з фронтальним навантажувачем або при перевезенні вантажів.
Гідравліка, якій можна довірити багато чого
У базовій комплектації трактор Т6050 Delta комплектується гідравлічною системою з насосом постійної продуктивності. Насос забезпечує проток масла на рівні до 63 літрів на хвилину. Потужності насоса достатньо для виконання основних завдань: роботи з сівалкою, причіпним обприскувачем, фронтальним навантажувачем та іншими знаряддями.

При цьому, рульове управління працює від окремого насоса з потоком оливи 40 літрів за хвилину, що забезпечує легке і "слухняне" керування машиною.

Широкий огляд = якісна робота
Кабіна Horizon, встановлена на тракторах серії Т6000, - найкраща в даному сегменті тракторів. Вона надає оператору круговий огляд для візуального контролю виконуваних робіт.

Робоче місце оператора відрізняється комфортом і дає змогу максимально просто керувати основними функціями трактора. Сидіння і рульова колонка легко регулюються, щоб забезпечити комфорт незалежно від комплекції оператора.

Система блокування диференціала
На тракторах цієї серії передбачена система Terralock, яка автоматично керує приводом переднього моста і здійснює блокування переднього і заднього диференціалів. Завдяки цій системі забезпечується мінімальний радіус розвороту трактора, а також знижуються механічні навантаження під час силової передачі.

 

 
Двигун  

Кількість циліндрів / Наддув / Кількість клапанів на циліндр / Екологічний стандарт

6 / T / 4v / Tier III

Сумісність із біодизельним пальним

B100(*)

Об'єм (см3)

6728

Діаметр циліндра та хід поршня (мм.)

104 x 132

Максимальна потужність згідно зі стандартом ISO TR14396-ECE R120 (кВт/к.с.)

93/127

Номінальна швидкість (об./хв.)

2200

Максимальний крутний момент згідно зі стандартом ISO TR14396 (Нм)

555 при 1250 об\хв