ru

Причіп TRANS-CAP Joskin


ЧОМУ ОБРАТИ МОНОЛІТНИЙ ПРИЧІП JOSKIN?

Моноблочний конічний кузов Trans-CAP виготовлений зі сталевого листа платформи і двох бічних листів зі сталі з високою межею плинності (товщина сталі бортів і платформи 4 мм). На причепах більшої довжини присутнє одне ребро жорсткості. Власна вага причепів значно зменшена.

Для збільшення безпеки і комфорту руху причіп може бути оснащений направляючою або підрулювальною віссю.

У стандартній комплектації перекидання здійснюється від гідравлічної системи трактора. В опції стандартний привід вашого причепа від трактора можна замінити на гідравлічний насос з/без гідравлічним або електричним керуванням опусканням.

Шасі Ширина: 900 мм
- 250 x 100 x 6 для причепів Trans-CAP 4500 і 5000
- 300 x 100 x 6 для причепів Trans-CAP 5500
- 300 x 100 x 8 для причепів Trans-CAP 6000 і 6500
Кузов Борти та платформа
зі сталі ВПТ 420 товщиною 4 мм
Ходова частина - Одновісна модель 4500C і 5000C
- Баггі Roll-Over 5000BC - 6500BC
Макс. діаметр коліс 1.518 мм / ширина 788 мм


Сільськогосподарські причепи з простою і подвійною віссю. Цілісний кузов конічної форми.

Місткість від 10 до 33 м³.

 

Шасі з профілів

250 x 100 x 6 для причепів Trans-CAP 4500 і 5000
300 x 100 x 6 для причепів Trans-CAP 5500
300 x 100 x 8 для причепів Trans-CAP 6000 і 6500


Зменшена власна вага

Виробництво причепа зі сталі з високою межею плинності (борти і кузов виконані зі сталі ВПТ 420 завтовшки 4 мм) дало змогу зменшити кількість ребер жорсткості і знизити власну вагу причепа.


Оглядові вікна

Причепи самоскиди Trans-CAP оснащені в стандартній комплектації 4 оглядовими вікнами з екраном із плексигласу на передній стінці. В опції можна вибрати одне велике оглядове вікно. На всі вікна можна встановити захисну решітку.

 

Баггі Roll-Over з параболічними ресорами

Візки "Баггі" Roll-Over мають додаткову систему підвіски коліс і більшу контактну поверхню із землею.

 

Зчіпка

Монолітні причепи оснащені в стандартній комплектації підвіскою дишла з поперечними параболічними ресорами. Дишло причепа Trans-CAP має V-подібну форму. Ця форма надає йому найкраще співвідношення між міцністю і вагою. Широке кріплення (по всій ширині шасі) надає машині більшої маневреності.

 

Напівпідйомник кузова

Опція напівпідйомника дасть вам змогу досягти більш високої точки перекидання.


Спеціальні сорти сталі

Монолітний кузов зі сталі ВПТ (з високою межею плинності) вирізняється великою міцністю, незважаючи на зменшення кількості бічних підсилювальних ребер.

 

Моноблочний конічний кузов

Розроблено для полегшеного вивантаження завдяки конічній формі кузова (ширина спереду 2,18 м і ззаду 2,26 м) і відсутності в ньому гострих кутів.

 

Телескопічний циліндр розташований ближче до трактора

Цей вибір забезпечує оптимальний кут перекидання, знижує навантаження, що чиниться на кузов, і гарантує максимальну стійкість транспортного засобу.


Збірка після фарбування

Весь асортимент техніки JOSKIN збирається після фарбування для запобігання утворенню іржі між двома комплектуючими.


Ущільнювач

Усі кузови причепів оснащені в стандартній комплектації герметичним ущільнювачем.


Надставні борти

На кожен кузов можуть бути встановлені суцільні надставні алюмінієві борти (висота 250 або 500 мм) або решітчасті борти для силосу. Можливо комбінувати різні моделі бортів.

 

Гідравлічна підвіска осей JOSKIN: Hydro-Tandem / Hydro-Tridem

Простота, вертикальний хід і стійкість - це три найважливіші характеристики ходових Hydro-Tandem / Hydro-Tridem. Вони об'єднують усі переваги концепції з осями, які легко долають перешкоди, та концепції з напівнезалежними осями. Ось чому вона забезпечує великий вертикальний хід (до +/- 250 мм). Завдяки своїй конструкції, Hydro-Tandem/Hydro-Tridem JOSKIN мають у своєму розпорядженні значну опорну площу. Тиск на землю значно знижено, що гарантує збереження структури ґрунту. Стійкість усього транспортного засобу також значно збільшена. Кожна вісь тягнеться двома напівресорами, зафіксованими на кріпильному елементі, розташованому перед віссю. Чотири або шість гідроциліндрів знаходяться по обидва боки шасі відповідно по 2 або по 3 з кожного боку. Циліндри, розташовані з одного боку, з'єднані між собою однією гідравлічною системою, яка функціонує за принципом сполучених посудин. Незалежні гідравлічні системи з двох боків транспортного засобу забезпечують копіювання рельєфу.

Таким чином, причіп постійно зберігає горизонтальне положення за трактором під час руху. Завдяки цьому він набагато менше накреняється на поворотах. Передня вісь, що піднімається, встановлюється в стандартній комплектації на всі транспортні засоби з ''Hydro-Tridem''.

 

Безпечне перекидання

Наближена позиція телескопічного гідроциліндра знижує навантаження, що надаються на кузов і гарантує максимальну стійкість транспортного засобу. Серійно встановлюваний на всі причепи-самоскиди JOSKIN, парашутний клапан, розміщений безпосередньо на перекидний циліндр, виключає ризик падіння кузова, наприклад, у разі розриву гідрошлангів. Подвійна рухома рама, на яку встановлений гідроциліндр, поглинає кручення, що виникають внаслідок навантажень під час перекидання, та ефективно захищає гідроциліндр.

 

Перевантажувальний шнек

В опції на задній борт причепів-самоскидів можна встановити перевантажувальний шнек. Система складається з двох шнеків - горизонтального, розташованого по всій ширині кузова, і вертикального, що перевантажує продукт зі швидкістю 450 т/год. Другий задній борт поставляється в комплекті для використання причепа без шнека.


Опції тенту

Тент намотується на довгу трубу, розташовану по всій довжині кузова причепа і встановлену на структурі, що складається з трьох дуг, заднього і переднього козирків. Три кріпильних ременя з храповим замком, зафіксованих на бічній стінці причепа, проходять поверх козирків і по центральній дузі, забезпечуючи рівномірне згортання-розгортання тенту. Цей тент гарантує більшу герметичність завдяки козирку заднього борту, який також запобігає потраплянню всередину кузова води.


Тент Сabriole з гідравлічним складанням доступний для моделей Trans-CAP і Trans-SPACE (починаючи з моделей 6500). Він повністю герметичний і простий у використанні. Складання/розкладання тенту здійснюється за допомогою коробки управління з кабіни трактора. Під час змотування тент ковзає двома рейками, розташованими по периметру кузова, і укладається в передній частині.

Слід зазначити, що перекидання не можливе, якщо тент розкладений.