ru

Причіп TETRA-SPACE Joskin


Під час розробки лінійки Tetra-SPACE за основу було взято причіп Tetra-CAP. Основною відмінністю є задня ходова частина, що складається з 2 осей. Причіп має тристороннє вивантаження, його місткість становить до 25м3. На причепі Tetra-SPACE доступні надставні борти висотою 50, 60 і 80 см (можливі комбінації 80+60 або 80+80). Завдяки цьому, в причіп можна завантажити більший об'єм при роботі в обмежених умовах.

Маневрені та повороткі причепи-самоскиди вантажопідйомністю 18 т.

Концепція причепів-самоскидів JOSKIN повністю реалізована на комп'ютері за допомогою програми тривимірного проектування. З початку розроблення нова концепція пов'язана із загальною програмою управління САП. Така система забезпечує максимальну стандартизацію і раціоналізацію комплектуючих для досягнення великої точності і гнучкості виробництва.

Моделі (1)

Об'єм кузова

Максимальна допустима маса

7525/22DR120

21м3

18 т

7525/25DR140

25м3

18 т

(1) Перші 4 цифри позначають довжину і ширину кузова,
2 наступні позначають об'єм DIN,
D - подвійну вісь,
R - знімні борти і 3 останні цифри - висоту кузова.

TETRA-SPACE - БОРТОВИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРИЧІП

Tetra-SPACE є причепом для перевезення різної продукції з тристороннім вивантаженням і подвійною задньою нерухомою віссю.
Кузов складається з бортів і знімних надставок.
Висота кузова 1200 і 1400 мм.

 

Поворотне коло

Передня вісь встановлена на поворотному диску, що надає причепу великої маневреності. Параболічні ресори на передній осі служать для амортизації.

 

Здвоєна задня вісь

Для цих причепів характерна ходова частина з однією передньою віссю і здвоєною задньою віссю.

 

Вузьке шасі з низькою посадкою

Низькопосаджений кузов забезпечує низький центр ваги і полегшує вивантаження. Його вузька структура дає змогу встановити великі колеса для оптимізації стійкості.
Телескопічний циліндр встановлений на подвійній рухомій рамі, що захищає його від крутінь і забезпечує стійкість під час вивантаження.

 

МІЦНІ ТА ГЕРМЕТИЧНІ ПРИЧЕПИ

Кузови бортових причепів серійно виготовляються зі сталі з високою межею плинності за аналогією виробництва вантажних автомобілів. Ця сталь є найкращою гарантією міцності в поєднанні з її відносно невеликою вагою. Платформа виконана зі сталі товщиною 4 мм. Борти причепа виконані із закритого профілю, які забезпечують міцність, плавність ліній і надають йому сучасний аспект. Для збільшення терміну служби шасі бортових причепів піддані цинкуванню методом занурення. У стандартній комплектації по всьому периметру кузова бортових причепів встановлено ущільнювач. Цей ущільнювач із високоміцної гуми гарантує герметичність причепа під час перевезень сипких продуктів як, наприклад, ріпак.

 

МОДУЛЬНІСТЬ І ПРОСТОТА

Під час розроблення бортових причепів було поставлено завдання зробити їх повністю модульованими. Пропонується великий вибір об'ємів і висоти бортів, що дає змогу збільшити об'єм, що перевозиться. Борти є знімними, що дає змогу отримати повністю відкриту платформу. Рукоятки бортів були розроблені, щоб максимально спростити операцію з їхнього відкриття. Борти легко відкриваються і закриваються за допомогою довгого важеля з гумовим наконечником.

 

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

Бортові причепи JOSKIN оснащені в стандартній комплектації пневматичними гальмами, а також задньою причіпною скобою з розеткою для світлових приладів, гальм і перекидання другого причепа. Мета - збільшити вантажопідйомність. Низький центр тяжіння надає їм більшої стійкості на дорозі та забезпечує комфорт водіння в полі та на шосе.

 

АКСЕСУАРИ КУЗОВА

Як додаткове обладнання пропонуються насіннєві дверцята (260 x 200 мм) з жолобом, задній борт із двома стулками (маятниковий, висота: 800 мм). Платформи моделей 3 і 5 Т зі знятими бортами можна оснастити заднім подовжувачем завдовжки 80 см, розширювальним механізмом (60 см), а також задньою і передньою стінками. Для інших моделей в опції пропонуються перевантажувальний шнек (Ø 140 мм - довжина 4,15 м - гідравлічний привід мін. 20 / макс. 40 л/хв.) і цілісний задній борт із гідроприводом. Крім того, доступні поворотні пружини для спрощення зняття бортів.