ru

Причіп TETRA-CAP Joskin


Бортовий універсальний причіп із тристороннім вивантаженням. Вантажопідйомність від 6 до 14 т.

Концепція причепів-самоскидів JOSKIN повністю реалізована на комп'ютері за допомогою програми тривимірного проектування. З початку розроблення нова концепція пов'язана із загальною програмою управління САП. Така система забезпечує максимальну стандартизацію і раціоналізацію комплектуючих для досягнення великої точності і гнучкості виробництва.

TETRA-CAP - маневрені та повороткі причепи-самоскиди.

Шасі

Ширина: 1100 мм
- 6 T: 200 x 100 x 5 мм
- 8 T: 250 x 100 x 6 мм
- 10 T: 250 x 100 x 6 мм
- 12 / 14 T: 300 x 100 x 6 мм
- 14 T (5 м): 250 x 100 x 8 мм

Кузов

Платформа: товщина 4 мм
Бічні борти із закритим профілем

Ходова частина

Параболічні ресори

Макс. діаметр коліс

1.230 мм/ ширина 550 мм

 

ВУЗЬКЕ ШАСІ З НИЗЬКОЮ ПОСАДКОЮ

Низькопосаджений кузов забезпечує низький центр ваги і полегшує вивантаження. Його вузька структура дає змогу встановлення великих коліс для оптимізації стійкості.

 

ПОВОРОТНЕ КОЛО

Передня вісь встановлена на поворотному диску, що надає причепу більшої маневреності. Параболічні ресори на передній осі служать для амортизації.

 

ЗАГАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ

Шасі причепів Tetra-CAP, що поєднує простоту і міцність, складається з балок - профілів холодного прокату зі сталі з високою межею плинності і повністю оцинковане. Передня вісь встановлена на поворотному диску, що надає причепу велику маневреність.

 

КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ

Рама причепа Tetra-CAP встановлена на ходову частину з параболічними ресорами, що гарантує плавність і комфорт роботи в полі та під час руху дорогою. Під час роботи в екстремальних умовах гумові амортизатори підвіски оберігають ресори від забруднення, зберігаючи плавну і м'яку амортизацію транспортного засобу. Низькопосаджена рама забезпечує низький центр ваги і полегшує вивантаження. Його вузька структура дозволяє установку широких коліс для оптимізації стійкості.

 

МІЦНІ ТА ГЕРМЕТИЧНІ ПРИЧЕПИ

Кузови бортових причепів серійно виробляються зі сталі з високою межею плинності за аналогією виробництва вантажних автомобілів. Ця сталь є найкращою гарантією міцності в поєднанні з її відносно невеликою вагою. Платформа виконана зі сталі товщиною 4 мм. Борти причепа виконані із закритого профілю, які забезпечують міцність, плавність ліній і надають йому сучасний аспект. Для збільшення терміну служби шасі бортових причепів піддані цинкуванню методом занурення. У стандартній комплектації по всьому периметру кузова бортових причепів встановлено ущільнювач. Цей ущільнювач із високоміцної гуми гарантує герметичність причепа під час перевезень сипких продуктів як, наприклад, ріпак.

 

МОДУЛЬНІСТЬ І ПРОСТОТА

Під час розроблення бортових причепів було поставлено завдання зробити їх повністю модульованими. Пропонується великий вибір об'ємів і висоти бортів, що дає змогу збільшити об'єм, що перевозиться. Борти є знімними, що дає змогу отримати повністю відкриту платформу. Рукоятки бортів були розроблені, щоб максимально спростити операцію з їхнього відкриття. Борти легко відкриваються і закриваються за допомогою довгого важеля з гумовим наконечником.

 

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

Бортові причепи JOSKIN оснащені в стандартній комплектації пневматичними гальмами, а також задньою причіпною скобою з розеткою для світлових приладів, гальм і перекидання другого причепа. Мета - збільшити вантажопідйомність. Низький центр тяжіння надає їм більшої стійкості на дорозі та забезпечує комфорт водіння в полі та на шосе.

 

АКСЕСУАРИ КУЗОВА

Як додаткове обладнання пропонуються насіннєві дверцята (260 x 200 мм) з жолобом, задній борт із двома стулками (маятниковий, висота: 800 мм). Платформи моделей 3 і 5 Т зі знятими бортами можна оснастити заднім подовжувачем завдовжки 80 см, розширювальним механізмом (60 см), а також задньою і передньою стінками. Для інших моделей в опції пропонуються перевантажувальний шнек (Ø 140 мм - довжина 4,15 м - гідравлічний привід мін. 20 / макс. 40 л/хв.) і цілісний задній борт із гідроприводом. Крім того, доступні поворотні пружини для спрощення зняття бортів.