ru

Причіп DELTA-CAP Joskin


Обирайте універсальність, місткість додасться!

Одновісний або двовісний багатофункціональний причіп. Вантажопідйомність від 7 до 14 т.

ВИВАНТАЖЕННЯ В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ.

РІЗНІ ВАРІАНТИ ЗЧЕПЛЕННЯ.

УНІКАЛЬНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КУЗОВ.

Модель Delta-CAP поєднує переваги причепів Tetra-CAP з комфортом водіння та стійкістю монолітних напів-причепів. Концепція шасі та дишла була перейнята з лінійки Trans-CAP, вона відрізняється лише інтегральним оцинкуванням. Ходова частина JOSKIN Roll-Overc кріпиться на болтах і може бути переміщена.

Шасі

Ширина 900 мм
- 7 / 8 T : 250 x 100 x 6 мм
- 10 / 12 T : 300 x 100 x 6 мм
- 14 T : 300 x 100 x 8 мм

Кузов

Платформа: сталь товщиною 4 мм
Борти з профільованої сталі

Ходова частина

Параболічні ресори

Макс. діаметр
коліс

1.230 / ширина 550 мм

КОНСТРУКЦІЯ

Бортовий кузов встановлено на напівнесуче шасі з баггі JOSKIN Roll-Over.

 

ПІДВІСКА ДИШЛА НА ПАРАБОЛІЧНИХ РЕСОРАХ

Дишло обладнано підвіскою з параболічними ресорами. Його вертикальний хід (до 30 мм) забезпечує оптимальний комфорт їзди.

 

УНІКАЛЬНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КУЗОВ

Моделі Delta-CAP мають численні переваги: 3-стороннє вивантаження, різні комбінації надставних бортів, обсяги від 4 до 26 м3 для найбільших моделей. Причіп також може бути оснащений ґратчастими надставними бортами для перевезень силосу або перевантажувальним шнеком із приводом від гідравлічного мотора.

 

РІЗНІ ВАРІАНТИ ЗЧІПКИ

Delta-CAP з 3-стороннім вивантаженням може використовуватися окремо або з причепленим до нього причепом Tetra-CAP з еквівалентною або меншою вантажопідйомністю. Використання одночасно декількох причепів дасть змогу істотно збільшити обсяги продукції, що перевозиться. Завдяки перенесенню навантаження на зчіпний пристрій Delta-CAP і самонесучій конструкції Tetra-CAP, автопоїзд вирізняється легкістю буксирування на ділянках будь-якого рельєфу.

 

ВИВАНТАЖЕННЯ В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Іноді у важкодоступних місцях оператору буває складно вивантажити причіп. У таких випадках бічне вивантаження може виявитися корисним. Можливість вивантажити причіп назад, вправо і вліво є відмінною характеристикою бортових причепів JOSKIN. У цьому випадку телескопічний циліндр встановлений на рухому раму, а кут вивантаження на бічну сторону обмежений тросом обмежувача ходу.

 

ТОРМОЗА

Усі моделі, крім Trans-EX, оснащені в стандартній комплектації пневматичними гальмами. При цьому доступні інші гальмівні системи:
- одноконтурні пневматичні гальма - гальмування пропорційно навантаженню (тільки з пневматичними гальмами)
- гідравлічні та пневматичні гальма

 

ТЕНТИ

Щоб краще захистити вантаж, що перевозиться, причіп може бути укомплектований тентом (зеленого кольору) з кріпленнями, змотувальним пристроєм і балконом.

 

АКСЕСУАРИ КУЗОВА

Як додаткове обладнання пропонуються насіннєві дверцята (260 x 200 мм) з жолобом, задній борт із двома стулками (маятниковими, висота: 800 мм). Платформи моделей 3 і 5 Т зі знятими бортами можна оснастити заднім подовжувачем завдовжки 80 см, розширювальним механізмом (60 см), а також задньою і передньою стінками. Для інших моделей в опції пропонуються перевантажувальний шнек (O 140 мм - довжина 4,15 м - гідравлічний привід мін. 20/макс. 40 л/хв.) і цілісний задній борт із гідроприводом. Крім того, доступні поворотні пружини для спрощення зняття бортів.

 

БОРТА

Для моделей цієї лінійки бортових причепів JOSKIN пропонує надставні борти висотою 500 і 600 мм. Можна зробити вибір між суцільними металевими бортами або бортами для силосу. Комбінація двох видів надставних бортів також можлива.