ru

Зернометальник універсальний ПЗУ-90 ТПГ Агропром


Навантажувач зерна універсальний ПЗУ-90 - самохідний електричний пристрій. Дозволяє повністю механізувати процес завантаження і розвантаження зернових матеріалів. Застосовується для швидкісного завантаження зерноскладів і буртів для подальшого зберігання сировини. Для завантаження контейнерів, транспортних засобів тощо. - для подальшого транспортування зерна. Використовується в умовах великих сільськогосподарських підприємств. Розрахований на здійснення великих обсягів робіт і високу інтенсивність експлуатації.

Навантажувач зерна універсальний ПЗУ-90 - високоякісне сільськогосподарське обладнання. Здатний здійснювати перебуртовку зерна в умовах зерноскладів. На відкритих майданчиках. Під час підвезення зерна від комбайна. Забезпечує сепарацію зерна, під час якої відокремлюються легкі домішки. Формує бурти з куп зерна. Навантажувач максимально простий в експлуатації. Дає змогу економити час на здійснення трудомістких вантажно-розвантажувальних робіт.

Навантажувач зерна універсальний ПЗУ-90 - забезпечує високу продуктивність виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Виконаний зі зносостійких матеріалів і комплектуючих. Міцна конструкція гарантує довговічність і надійність експлуатації. Характеризується високою якістю, ефективністю та економічністю виконання робіт. Відстань і дальність вивантаження легко регулюються в рамках конструктивних характеристик. Навантажувач простий у роботі та обслуговуванні. Оптимальне поєднання продуктивності, якості та економічності.

- Назва - навантажувач зерна універсальний;

- модель - ПЗУ-90;

- країна виробник - Україна;

- підприємство виробник - ТОВ "Агропром";

- принцип роботи - самохідний, електричний;

- висота подачі - 5500 мм;

- дальність подачі - 25000 мм;

- допустима висота борту транспортного засобу - до 3700 мм;

- продуктивність - 90т/год;

- поворот тримера метальника - 90̊;

- споживана потужність - 9,1 кВт;

- маса - 1200 кг.