ru

Самохідний обприскувач STRONGER 4000 HD KUHN


Самохідний обприскувач KUHN STRONGER це високопродуктивний обприскувач, призначений для обробок рослин на всіх фазах росту будь-якими видами засобів захисту рослин, внесення добрив, мікродобрив, десикації.

KUHN STRONGER Ефективна і стабільна робота системи внесення розчину, навіть у найскладніших умовах, зокрема на підйомах і схилах завдяки потужності двигуна 280 к.с., об'ємом 7,2 л. Вентилятор підвищеної продуктивності охолоджує радіатори двигуна і гідравліки.

Можливість роботи за будь-якої фази росту рослин здійснюється завдяки кліренсу 180 см. Гідростатична трансмісія Bosch з електронним регулюванням і повний привід на 4 колеса покращують прохідність обприскувача у вологому ґрунті ранньою весною.

KUHN STRONGER Стійкість роботи на схилах і великих швидкостях завдяки гідравлічно змінюваній ширині колії 280-350 см. Два паливні баки об'ємом 300 л кожен знаходяться з боків обприскувача, додатково стабілізуючи його
Велика продуктивність завдяки робочій швидкості до 36 км/год.

Висока ефективність внесення препарату досягається завдяки чудовій стабілізації штанги Equilibra, яка показала свою ефективність у роботі причіпних обприскувачів. Пневматична підвіска з 4 пневмоподушок має хід стійки 15 см.

Зменшення зупинок для закачування води завдяки баку на 4000 л із нержавіючої сталі.

Швидкість закачування рідини та збільшення ресурсу роботи основного насоса досягається завдяки наявності окремого насоса на закачування та змішування продуктивністю 1100 л/хв., розташованому в передній частині обприскувача. Міксер опускається і піднімається автоматично. Вузол змішування розташований знизу міксера, що дає змогу ефективно розчиняти сухі препарати.
Наявність автопілота в базовій комплектації дає змогу ефективно працювати вночі та в умовах поганої видимості. Економія витрат і збільшення якості обприскування досягається завдяки автоматичному вимкненню секцій штанги в разі перекриттів (9 секцій на 30м штанзі).

Відсутність пошкодження рослин завдяки наявності в базовій комплектації захисних щитків перед колесами. Всі деталі змонтовані під конструкціями обприскувача і не виступають за межі рами. Днище закрите кришкою, що не допускає пошкодження як рослин, так і вузлів обприскувача.

Нова кабіна з шумоізоляцією і вугільними фільтрами, огляд усіх робочих зон, LED-фари, великий монітор, кондиціонер, м'яке сидіння з підлокітником і джойстиком дадуть змогу механізатору зручно, ефективно та безпечно керувати машиною.ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Потужність двигуна

280 к.с.

Трансмісія

гідростатична з подвійним насосом

Бак

4000 л

Перемішування хімікатів

2 гідромішалки

Насос обприскування

HYPRO, відцентровий, 540 л/хв, нержавіюча сталь

Насос закачування

окремий, 1100 л/хв, поліропілен

Ширина захоплення штанги

36,0 м, алюміній

Кількість секцій

9 секцій

Висота підйому штанг

0,6 - 2,7 м

Автопілот та електронний контроль вимкнення секцій

Стандарт, Trimble

Автопілот

адаптований у рульову гідравлічну систему

Розмір шин

380/90R46

Кліренс

1,80 м

Ширина колії, регулювання ширини

2,80-3,50 м, гідравлічно на ходу

Об'єм паливного бака, л

2*300

Об'єм бака чистої води, л

400

Вага

11750 кг