ru

Самохідний обприскувач New Holland Defensor 3500 HC


Самохідний обприскувач Defensor із задньою штангою

 
DEFENSOR 3500 HC
Світ стрімко розвивається, і відповідно і сільське господарство теж не стоїть на місці, а навпаки - впроваджує нові технології день у день.
Спираючись на цей факт, ми вирішили, що наші обприскувачі теж потребують певної еволюції, щоб відповідати всім вашим вимогам.
З огляду на те, що вікна внесення стали коротшими, а шкідники стають стійкішими, з'явився високий попит на більш ефективні засоби контролю, тож компанія New Holland працювала над необхідними рішеннями щодо захисту вашого врожаю задля безпеки та продуктивності.
Ми представляємо новий DEFENSOR 3500 HC, який підходить для будь-якої ситуації на ваших полях і забезпечує високий технологічний стандарт для найкращої продуктивності в полі, гарантуючи ефективність обприскувань і безпеку для вас.
 
БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ
Defensor 3500 HC оснащений двигуном потужністю 250 к.с., які є у вашому повному розпорядженні для виконання будь-якої потреби.
Висока потужність забезпечить продуктивність, економію, впевненість і безпеку для Вас і Вашого господарства.
Він має високий кліренс 1,73 метра і підходить для будь-яких типів культур, навіть на пізніх стадіях вегетації.
 
БІЛЬША ПЛОЩА, ВИЩА ЕФЕКТИВНІСТЬ, КРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ
Defensor 3500 HC має 27, 30 і 36-метрові версії штанг із 9 секціями.
Усі штанги мають систему автоматичної стабілізації, що гарантує їхнє вирівнювання під час роботи, автоматичне вимкнення секцій (INTELLIBOOM™), що дає змогу уникнути перекриття та заощадить кількість розчину, - усе це входить у базову комплектацію обприскувача.
Як опція доступна система INTELLIHEIGHT™, яка забезпечує автоматичний контроль висоти штанги відповідно до налаштувань, попередньо встановлених оператором, гарантуючи ідеальну висоту обприскування та, як наслідок, більшу ефективність в обприскуванні та знешкодженні шкідників.