ru

Причіпний обприскувач Tecnoma TECNIS 3100


TECNIS 3100

Простий. Міцний. Зручний.

Tecnis 3100 від TECNOMA пропонує чудову маневреність і простоту в експлуатації. Доступний з 3 типами стріл завдовжки до 30 м, це ідеальна машина, яка виявляє повагу до ваших культур і оператора. Більш класні функції для поліпшення вашого повсякденного життя і полегшення ваших робочих днів (електричні клапани, система захисту від переповнення, система GPS-наведення...).

Шасі

Його сталева рама, виготовлена зі зварених сталевих профілів із високою еластичністю, забезпечує високу стійкість до всіх механічних і хімічних навантажень. Омологація DREAL 25km/h (Франція) є стандартною. Електронний блок централізації всіх команд (регулювання витратоміра DPAE, регулювальний клапан...) входить до числа стандартних функцій. Його інтелектуальна конструкція резервуара забезпечує простоту обслуговування і забезпечує надійність з плином часу. Надзвичайно міцний і стабільний на всіх поверхнях, TECNIS є обприскувачем для великих ферм.

Баки

Ротоформовані з поліетилену високої щільності, наші резервуари мають високу стійкість до хімічних речовин і ударів. Їх гладкі внутрішні стінки обмежують хімічні залишки і полегшують очищення. Центр ваги, розташований у нижній частині, гарантує ідеальну стійкість машини за будь-яких умов роботи.

Головний бак: 3100Л (мінімальний запас об'єму 5% можливий згідно зі стандартами). Розроблений із вбудованим тунелем без будь-яких металевих частин усередині, 3 лавтонами і 3 "гідроінжекторами" для однорідної та оптимізованої суміші розпилення, TECNIS повністю обладнаний.

Промивний бак: його ємність 390 л забезпечує ефективне промивання стріл, контуру розпилення і основного бака.

Стріли/Утримувачі форсунок

HLE : 18 або 21м / 4 - 5 секцій.

LVS SC/ED: 21 - 24 або 28м / 4 - 5 - 7 секцій.

LVX: 28 або 30м / 7 - 8 секцій.

PENTIX або PENTAJET: тримач безлічі форсунок з мембранними контрольними клапанами.

PENTIX SP : тримач безлічі форсунок з мембранним зворотним клапаном і автоматичним обертанням / вибором.

TECNOMA переваги

- Міцна рама.

- Дишло з 3-ма положеннями регулювання висоти.

- Механічний упор підходить для всіх типів тракторів.

- Регулювання колії зроблено простіше для будь-якого типу коліс і дисків.

- AXAIR (Пневматична) підвіска для максимального комфорту (опція).

- 2 або 4 робочих світлодіодних прожектора Bluebeam LED для освітлення стріли (опціонально).