ru

Новинка! Самохідний обприскувач GUARDIAN SP310F New Holland


Новинка на ринку України - самохідний обприскувач New Holland Guardian SP310F!

З обприскувачем New Holland Guardian™ ви маєте змогу працювати в пізні строки вегетаційного періоду, легко маневрувати на поворотних смугах, швидко й легко виконувати регулювання на ходу - і все це з комфортної нової кабіни, спеціально розробленої для обприскувача Guardian. Новий обприскувач із передньою штангою Guardian SP310F від New Holland поєднує в собі міцну конструкцію з інноваційним дизайном, щоб заощадити ваш час і підвищити продуктивність протягом усього сезону.

Обприскувач New Holland Guardian з розташованою спереду штангою - це всесезонний обприскувач. Завдяки робочому кліренсу 183-198 см (72 '' - 78 '') легко виконувати обприскування високорослих культур на останніх стадіях дозрівання. Оператор може бачити перешкоди, до яких наближається машина, і може легко маневрувати, уникаючи контакту штанги з ними.

Особливості обприскувача GUARDIAN SP310F:

Шарнірна система приводу має електронне управління і надає довгий список зручних функцій, таких як постійний контроль тяги, круїз-контроль, антиблокувальна система, вбудоване обмеження швидкості і 4 програмовані водієм налаштування швидкості. Додайте до цього швидкість у 56 км/год з динамічним гальмом чотирма колесами, і ви отримаєте легку систему управління.
Обприскувачі Guardian мають надзвичайно довговічну та міцну конструкцію з високоміцної сталі. За рахунок моторів прямого приводу, підвіски HydraLink і практично ідеального розподілу ваги, обприскувач Guardian з переднім розташуванням штанги зберігає надійний контакт усіх чотирьох коліс із ґрунтом.
Потужний двигун FTP® NEF 6 розташований у задній частині обприскувача Guardian, за баком для робочої суміші, за рахунок чого досягається зниження рівня шуму в кабіні, рівномірний розподіл ваги (50x50), зменшується ущільнення ґрунту та збільшуються тягово-зчіпні характеристики.

У новій спеціально розробленій кабіні довгі дні тануть. Широке сидіння на повітряній подушці забезпечує комфорт кожному оператору навіть після тривалих годин обприскування. Такі деталі, як підніжки на кермовій колонці, автоматичний клімат-контроль, Bluetooth і радіоприймач FM, клавішний запуск двигуна, підсвічування, дросельні перемикачі - все це забезпечує максимальний комфорт.

Кабіна має панорамну оглядовість Ви гідно оціните широкий огляд поля і повну ширину штанги обприскувача. Сидячи високо в кабіні, ви дивитеся через лобове скло в повний зріст і великі бічні вікна напівкруглої форми.

Багатофункціональне руків'я об'єднує всі важливі елементи управління під рукою, а консоль підлокітника рухається разом з вами, під час роботи по нерівній поверхні.

Guardian SP310F дає змогу пристосовувати обприскувач до необхідних умов обприскування не встаючи з місця - вмикати регулювання кліренсу від 182 см до 198 см. Під час обприскування фунгіцидом не потрібно виходити з кабіни, щоб активувати фунгіцидну штангу. Роботу стандартної електричної системи ополіскування можна виконувати з кабіни або з терміналу зовні.

Три встановлені в кабіні монітори дають вичерпну інформацію про поточну операцію:

- Стандартний монітор правої консолі, що встановлюється праворуч від регульованої поворотної рукоятки, дає змогу операторам керувати основними функціями обприскувача і вибирати те, що відображається на екрані монітора.


- Польовий комп'ютер - стандартний монітор постійно відображає робочі функції шасі, швидкість руху, оберти, тиск, температуру та рівень пального.


- Надширокий кольоровий сенсорний дисплей IntelliView IV з діагоналлю 10,4 дюйма або Raven Viper 4+ встановлюється на поворотний кронштейн, завдяки цьому оператори можуть розмістити його там, де зручно.

Додаткові можливості обприскувача GUARDIAN SP310F:

  • Збільшений крутний момент і поліпшена економія пального у двигуна FPT NEF 6,7 л, 310 к.с. з турбонаддувом і охолодженням.
  • Продуктивні насоси Hypro забезпечують виняткову продуктивність.
  • Модернізовані підйомні важелі дають змогу чітко бачити розпилювачі та поле перед вами.
  • Легший за попередні моделі, відповідно менше ущільнення ґрунту та краще співвідношення потужності до ваги.
  • Малий радіус розвороту для відмінної маневреності.
  • Функція рульового управління на чотири колеса (опція) забезпечує можливість слідування задніми колесами траєкторії руху передніх, що знижує пошкодження врожаю на поворотних смугах. У разі ввімкнення вона дає винятково короткий радіус повороту 4,11 м.
  • IntelliSpray™ (опція) Система форсунок оснащена окремими мембранними клапанами, встановленими для збільшення варіантів у виборі робочої швидкості (інтенсивності) розпилення з додатковою перевагою у збільшенні концентрації робочої рідини та максимального покриття культури.
Технічні характеристики SP310F SP 380F
Двигун FPT® NEF 6 / 6.7 л / Tier 3 FPT® NEF 9 / 8.7 л / Tier 3
Потужність двигуна min/max, л 285/310 322/382
Паливний бак 568 л
Система охолодження однопрохідна, регульована швидкість,
гідравлічний привід
Генератор / Акумулятори 200 А, з трьома 1000 CCA акумуляторами
Трансмісія Гідростатичний привід з електронним керуванням одинарного насоса Danfoss 165см3, серії H1 Гідростатичний привід з електронним управлінням двох насосів Danfoss 130см3, серії H1
Задні колеса Приводні двигуни Danfoss 80 см3, серії H1 з бортовими редукторами Oerlikon F (серія CO17) Приводні двигуни Danfoss 110 см3, серії H1 з бортовими редукторами Oerlikon F (серія CO26)
Швидкість руху 0-56 км/год. з чотирма діапазонами швидкості
Рульове управління Гідростатичне з посиленими кульовими шарнірами Гідростатичне з двома циліндрами без стрижнів
Радіус повороту в режимі управління на 2 колеса, м 5,5 4,6
Радіус повороту в режимі керування на 4 колеса, м 4,6 4,6
Ширина колії, см Фіксована ширина - 304,8 Авторегульована 304,8 - 406,4 Авторегульована Авторегульована 304,8 - 406,4, однаковий хід з обох боків
Підвіска 4-колісна незалежна, повний хід підвіски 51 см, гідравлічне вирівнювання / амортизатори. Автоматичне вирівнювання для кожної стійки. Опціонально: регулювання положення підвіски з кабіни
Кліренс, см Керування кліренсом із кабіни
Змінна висота182,88 - 198,12 Змінна висота 187,96-193,04
Об'єм основного бака з нержавіючої сталі 4542 (3785 опція) 4542 або 5300, або 6056
Система ополіскування Стандартне електричне управління або опціонне автоматичне, 568 л полімерний бак із з'єднанням для заповнення 5,08 см
Система продувки штанги стисненим повітрям
Основний насос (на вибір) Hypro 9306C до 795 л/хв. Опціонально: Hypro 9307CWS до 1173 л/хв з технологією ForceField
MonoBeam штанга, м 27, 30, 36
Truss штанга, м 36, 40, 41
Діапазон робочої висоти штанги, см 57-312 56-300
Форсунки 3 +1 тримачів розпилювачів/ 5 тримачів розпилювачів / IntelliSpray
Транспортна ширина, см 388,6 391
з MonoBeam штангою, см 414 368
з Truss штангою, см 464,8 439,42