ru

Мульчувачі


mulchirovatel-rm-240-280-kuhn-ru-2 Мульчувач RM 240/280 KUHN
Мульчувачі / KUHN
mulchirovatel-rm-320-400-kuhn-ru-2 Мульчувач RM 320/400 KUHN
Мульчувачі / KUHN
mulchirovatel-rm-450-480r-kuhn-ru-2 Мульчувач RM 450/480R KUHN
Мульчувачі / KUHN
mulchirovatel-rm-610r-kuhn-ru-2 Мульчувач RM 610R KUHN
Мульчувачі / KUHN
mulchirovatel-rms-820-kuhn-ru-2 Мульчувальник RMS 820 KUHN
Мульчувачі / KUHN
mulchirovateli-pn-ukrselkhozmash-ru-2 Мульчувачі ПН Білоцерківмаз
Мульчувачі / Білоцерківмаз
mulchirovatel-pn-24-ukrselkhozmash-ru-2 Мульчувач ПН 2,4 Білоцерківмаз
Мульчувачі / Білоцерківмаз
mulchirovatel-tmc-cancela-tgn-ru-2 Мульчувальник TMC Cancela TGN
Мульчувачі / TMC Cancela
mulchirovatel-tmc-cancela-tgb-ru-2 Мульчувач TMC Cancela TGB
Мульчувачі / TMC Cancela
mulchirovatel-tmc-cancela-tgp-ru-2 Мульчувальник TMC Cancela TGP
Мульчувачі / TMC Cancela

Мульчувач на допомогу фермеру

Сільське господарство - перспективний напрямок економіки та стратегічна галузь для України. Фермери потребують якісного, доступного обладнання.

Простий і зручний

Будь-який господар зацікавлений у підвищенні врожайності свого поля. Добрива, полив, продуктивні сорти насіння: в хід іде все, що хоч на малу частку підвищує доходи. Після збору врожаю залишається багато залишків у вигляді листя, стебел. Якщо їх подрібнити і перемішати, то отримана маса стане додатковим добривом, а земля отримає прилив плодоносних сил.

Ідеальним помічником буде мульчувач. Купити цей пристрій - це чудовий спосіб обробити поля після збору врожаю. Чим дрібніші залишки рослин, тим краще вони зотлівають і збагачують ґрунт поживними речовинами. Така операція підходить для кукурудзи, землі під паром, соняшнику, сидератів і бур'яну.

Мульчувач є додатковим засобом знищення комах і шкідників. Простий в експлуатації, зручний у зберіганні, багатофункціональний у полі: все це мульчувач. Україна та її сільське господарство зацікавлене в подібній техніці.

Цей гаджет заведено кріпити до трактора. Під час руху колеса пристрою приводять в обертання ротор із ножами. Ножі є органом, який здійснює подрібнення. Мульчувач має свій візок або встановлюється на трактор. До основних технічних характеристик пристрою відносять:

  • Загальну масу.
  • Габарити.
  • Тип причіпного механізму.
  • Параметри та вид ножів.
  • Розміри коліс.
  • Діаметр ротора.
  • Необхідну тягову потужність.
  • Тип кожуха.

Грамотне придбання

Керівник підприємства зобов'язаний бути зацікавлений не тільки в купівлі вигідного за ціною обладнання, а й у його якості. Головний критерій вибору повинен відштовхуватися від технічних можливостей. Ці пристрої бувають для садів, полів; вони зобов'язані поєднуватися з характеристиками парку наявної техніки. Власник повинен мати майданчик або бокс для тривалого зберігання. Скільки коштує мульчувач? Ціна залежить від виробника, функціональних можливостей, габаритів та інших нюансів.

На вартість імпортних зразків впливає курс національної валюти і митні збори. Не завжди варто сліпо кидатися на привабливе оголошення "Продам мульчувач". Оптимальне рішення - звернутися в компанію "Техноторг". Це величезний вибір техніки, прекрасна ремонтна база, грамотні фахівці та лідируючі позиції на ринку сільськогосподарського обладнання.

Вам необхідний мульчувач? Купити в Україні подібне оснащення можна тільки в спеціалізованих компаніях, а їх одиниці! Основний показник досягнень фірми "Техноторг" - третина ринку країни належить їй. Майже весь збут білоруських тракторів проходить через підприємство. На його складах можна зустріти техніку з Європи з пробігом. Це ідеальна якість за невеликі гроші.