ru

Культиватори для просапних культур ALTAIR 5.6-06 ELVORTI


Культиватор призначений для міжрядного обробітку посівів просапних культур з одночасним внесенням гранульованих мінеральних добрив.

Техніка від ELVORTI™ - це якісна техніка, перевірена часом. Продукція ELVORTI™ випускається зі сталі високої міцності за європейським стандартом. В результаті, купуючи ELVORTI™, Ви отримуєте на 50% більше за параметрами жорсткості, міцності та пружності конструкції, що значно збільшує ресурс роботи агрегатів.

ALTAIR забезпечує якісне розпушування ґрунту в міжряддях на задану глибину зі знищенням бур'янів. ALTAIR 5.6-06 для обробітку 8-рядних посівів кукурудзи, соняшнику та інших культур, висіяних із міжряддям 70 см.

Випускається модель без системи внесення добрив.

ЖОРСТКА ПАРАЛЕЛОГРАМНА ПІДВІСКА

Жорстка паралелограмна підвіска секцій робочих органів унеможливлює пошкодження посівів і забезпечує копіювання рельєфу ґрунту. Усі вузли змонтовані на підшипниках кочення.

РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ S-ПОДІБНІ СТІЙКИ

Використання в конструкції культиватора ALTAIR 5.6-06 S-подібної стійки знижує тяговий опір, що забезпечує економію витрат пального і підвищує продуктивність. Сталеві тримачі стійок лап витримують значні навантаження. На культиватори міжрядного обробітку ALTAIR встановлюються лапи власного виробництва, для їх виготовлення використовуються спеціальні борвмісні сталі, що дало змогу збільшити ресурс служби лап на 100%.

ТУКОВІ БУНКЕРИ

На культиваторі ALTAIR 5.6-06 встановлено тукові бункери, зі збільшеною ємністю 170 л, з валами з неіржавкої сталі, що унеможливлює корозію. Тукові бункери загальною ємністю - 680 л дають змогу обробити до 45 га за світловий день (за норми висіву мінеральних добрив 100 кг/га можна засівати 6.8 га за 1-го завантаження культиватора).

МЕХАНІЗМ ПЕРЕДАЧ

Норма внесення добрив встановлюється за допомогою модернізованих механізмів передач із потовщеними сталевими шестернями.

РОБОЧІ ОРГАНИ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

На культиватори міжрядного обробітку "ALTAIR" встановлюють лапи власного виробництва, для їх виготовлення використовують європейські борвмісні сталі, що дало змогу збільшити ресурс служби лап на 100%. Сталеві тримачі стійок лап витримують значні навантаження. Диски захисні призначені для захисту рослин від присипання ґрунтом, а також для розпушування ґрунту і знищення бур'янів у захисних зонах під час роботи агрегату на підвищених швидкостях.

ТРАНСПОРТНИЙ ПРИСТРІЙ

Дає змогу транспортувати культиватор дорогами загального призначення з габаритом по ширині 2,1 м. Універсальна конструкція колісного приводу дає змогу легко перевести культиватор із робочого положення в транспортне положення.

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби не менше 8 років.

МЕТАЛОВИРОБИ З КЛАСОМ МІЦНОСТІ НЕ НИЖЧЕ 8.8

Застосування метизів з класом міцності не нижче 8.8 забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО

Витрата палива під час роботи з трактором потужністю від 80 к.с. становить у середньому 4,6 л/га.

ALTAIR 5.6-06

Тип агрегату навісний
Ширина захвату, м 5.6
Робоча швидкість, км/год 5 - 10
Продуктивність, га/год 2.8 - 5.6
Ширина міжрядь, мм 700
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 680
Кількість оброблюваних рядків, шт. 8
Глибина обробітку, см 6 - 16
Габаритні розміри, мм 6 500 х 2 100 х 1 700
Агрегатується з тракторами потужністю, більшою, к.с. 90
Маса, кг 1 300

ALTAIR 4.2-06

Тип агрегату навісний
Ширина захвату, м 4.2
Робоча швидкість, км/год 5 - 10
Продуктивність, га/год 2.1 - 4.2
Ширина міжрядь, мм 700
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 510
Кількість оброблюваних рядків, шт. 6
Габаритні розміри, мм 4 875 х 2 100 х 1 700
Агрегатується з тракторами потужністю, більше, к.с. 65
Маса, кг 920