ru

Культиватор суцільної обробки ґрунту POLARIS 10 PREMIUM ELVORTI


POLARIS 10 - універсальний напівпричіпний культиватор, призначений для ресурсоощадної передпосівної та парової культивації ґрунту під зернові, технічні та кормові культури; підрізання та вичісування бур'янів, а також вирівнювання й ущільнення поверхні ґрунту під посів.

Ціла низка конструкційних особливостей дають змогу POLARIS 10 PREMIUM створювати ідеальне посівне ложе для збільшення врожайності.

РОЗСТАНОВКА ЛАП НА КУЛЬТИВАТОРІ

Оригінальна розстановка лап на культиваторі дає змогу працювати на полях із великою кількістю пожнивних решток без забивання та сприяє проходженню агрегату крізь бур'яни й пожнивні рештки заввишки більше, ніж 150 мм.

КРИЛА, ЩО СКЛАДАЮТЬСЯ ВГОРУ

Культиватор має крила, які складаються вгору за допомогою гідросистеми. Крила культиватора дають змогу копіювати рельєф поля відносно горизонту до ±12°. Це дає змогу витримувати постійну глибину культивації на полях зі складним рельєфом по всій ширині захвату агрегату.

РЕГУЛЮВАННЯ ГЛИБИНИ

Глибина обробітку регулюється за допомогою гідросистеми і додатково механічно фіксується за допомогою комплекту регулювальних упорів (кліпс) із дюралевого сплаву та гвинтовими парами, розташованими на опорних колесах крил.

ЦЕНТРАЛЬНА РАМА І КРИЛА

Центральна рама і крила виготовлені з труб перерізом 80х80х6 мм, що забезпечує великий запас міцності і високу надійність під час роботи в складних умовах. Водночас використання високоміцних труб європейських сталей дає змогу зменшити вагу конструкції рами за одночасного збільшення її міцності та жорсткості, що призводить до зменшення витрати палива трактором.

ТАНДЕМНІ КОЛЕСА

У конструкції культиватора застосовуються тандемні колеса для поліпшення його прохідності та витримування глибини обробітку ґрунту.

ПРУЖИННІ ВИЧІСУВАЛЬНІ БОРОНИ

Пружинні вичісувальні борони дають змогу висмикнути підрізані бур'яни, пожнивні рештки та рівномірно розподілити їх по поверхні поля.

Регулювання кута нахилу зубців борони: 5° - на важких ґрунтах із мінімумом пожнивних залишків; 15° - стандартне налаштування для більшості ґрунтів і середнього рівня пожнивних залишків; 30° - для високого рівня пожнивних залишків.

ПРИКОЧУВАЛЬНІ КОТКИ

Прикочувальні котки з плоскими планками діаметром 320 мм забезпечують подрібнення ґрунту з істотним переважанням дрібних грудок землі розміром до 25 мм без ущільнювального ефекту. Плоскі ножовидні планки розрізають грудки землі та відкидають ґрунт і пожнивні рештки. Вертикальне зусилля спрямоване тільки на розрізну та подрібнювальну дію. Відкидання ґрунту допомагає змішувати ґрунт із рослинними рештками без його ущільнення, що прискорює просихання.

Завдяки особливостям конструкції підшипникового вузла збільшено термін служби котка від 1000 га та зменшено час на обслуговування агрегату.

РОБОЧИЙ ОРГАН

Робочий орган, яким є лапа, виготовлений із борвмісної сталі, закріплений на пружинній стійці. Створює під час роботи мікровібрацію і сприяє руйнуванню грудок і пластів ґрунту. Руйнування відбувається за природними межами мікрофракцій і сприяє відновленню структури ґрунту.

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби до 8 років.

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО

Витрата палива під час роботи з трактором потужністю від 180 к.с. становить у середньому 7-8 л/га. Продуктивність за 1 годину основного часу (розрахункова, за швидкості 12 км/год) - 14,4 га/год.

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 10
Робоча швидкість, км/год 12
Продуктивність, га/год 12
Ширина лапи, мм 270
Кількість лап, шт 42
Глибина обробітку, см 6 - 12
Транспортна швидкість, км/год 15
Кількість шлейф-катків, шт. 3
Кількість пружинних борін, шт. 6
Габаритні розміри, при транспортуванні, мм 8 350 х 5 060 х 4 150
Габаритні розміри, в робочому стані, мм 8 350 х 10 295 х 1 470
Агрегатується з тракторами потужністю, більшою, к.с. 250
Маса, кг 5 650