ru

Культиватор причіпний КПС-9ПМ ТМ "Восход"


Культиватор КПС-9ПМ призначено для підготовки ґрунту під посів сільськогосподарських культур і догляду за парами і можуть використовуватися в усіх кліматичних зонах України на ґрунтах різного механічного складу з твердістю до 1,6 МПа і вологістю 8-30%. Допускається робота культиваторів на схилах 8°.

Переваги культиваторів серії ПМ

- рівномірність глибини обробітку по всій ширині та довжині захвату;

- рівна підошва обробленої ділянки;

- вирівнювання та часткове ущільнення ґрунту;

- низька ймовірність забивання рослинними рештками елементів;

- висока продуктивність обробки;

- жорстка і міцна конструкція рами;

- простота і надійність у використанні.

Рама мостової конструкції широкозахватного культиватора КПС-12ПМ забезпечує високу міцність і надійність, при цьому зберігаючи невелику вагу. Маючи жорстке зчеплення, конструкція культиватора забезпечує паралельне піднімання й опускання агрегату відносно поверхні, що обробляється, під час розворотів і переїздів. Рівномірність підйому культиватора відносно зчіпки з трактором забезпечує механізм, що з'єднує дишло агрегату з його внутрішніми колесами. Рівномірність підйому центральної частини культиватора та його крил забезпечується конструкцією гідроциліндрів коліс і послідовною схемою підключення гідроциліндрів.

Крок розташування робочих органів культиватора становить 152 мм, ширина лапи робочого органу 230 мм, що забезпечує повне перекриття робочими органами один одного під час обробітку ґрунту та підвищує термін служби лапи. Робочі органи розміщуються на п'яти основних паралельних балках і додатковій шостій. Така кількість рядів дає змогу забезпечити достатній проміжок між робочими органами для проходження рослинних решток під час обробітку. Відстань між рядами становить 765 мм, що також збільшує пропускну здатність культиватора та перешкоджає його забиванню.

Тип

причіпний

Робоча ширина захвату, м

9,0

Продуктивність, га/год

9,0

Глибина обробітку ґрунту, см

5-12

Маса, кг

6500

Кількість секцій, шт

3

Кількість рядів, шт

5

Кількість робочих органів, шт

60

Необхідна потужність трактора, к.с.

220-280