ru

Культиватор причіпний КПГ-8.2 VELES AGRO


Культиватор КПГ-8.2 5-ти рядний призначено для суцільного передпосівного обробітку ґрунту та обробітку парів з одночасним боронуванням і прикочуванням, ґрунтів із питомим опором до 0,5 кгс/см² (0,05 МПа) і вологістю до 27%.

На замовлення споживача може поставлятися з різними стрілчастими лапами від 180 до 330 мм, при цьому змінюється кількість робочих органів агрегату. Завдяки розміщенню робочих органів у 5 рядів забезпечується рівномірне проходження навіть грубостебельних пожнивних решток без забивання агрегату.

Для вирівнювання поверхні поля, за робочими органами культиватора розміщена пружинна гребінка з регульованим кутом атаки зубів. Остаточне дроблення земельних брил і вирівнювання поверхні поля здійснюється трубчастими котками. За потреби зазначені функції КПГ-8 легко демонтується повністю або частково (гребінка або коток).

Тип агрегату причіпний
Ширина захвату (м) 8,2
Ширина захвату лапи (мм) 260
Глибина обробітку (см) 6-13,5
Кількість робочих органів (шт) 34
Робоча швидкість руху (км/год) 12
Продуктивність (га/год) 8
Маса агрегату (кг) 4100
Довжина (мм) 6100
Ширина (мм) 5100
Висота (мм) 3800
Необхідна потужність трактора (к. с.) 150-200

Гребінка культиватора з катком:


Гребенка культиватора КПГ с катком Велес Агро

Глибина обробітку регулюється обмежувачами ходу штока гідроциліндрів простою перестановкою регулювальних упорних кілець. Необхідна для роботи потужність залежить від типу і вологості ґрунту, форми культиваторної лапи, кількості пожнивних залишків на поверхні поля, глибини обробітку ґрунту, робочої швидкості та багатьох інших чинників. Може знадобитися потужність щонайменше 20 - 27 к. с. на метр ширини захвату культиватора.