ru

Культиватор передпосівного обробітку ЧЕРВОНЕЦЬ LOZOVA MACHINERY


Основа оптимального розвитку рослин - ідеальне насіннєве ложе. Оброблена рілля має бути вирівняна й одночасно розпушена по всій глибині обробітку.

Передпосівний культиватор "ЧЕРВОНЕЦЬ" створює ідеальне посівне ложе для насіння: ущільнений шар, зароблений зверху добре розпушеним ґрунтом.

Завдяки спеціально сконструйованій рамі та різним варіантам робочих органів, машина придатна майже для всіх видів підготовки насіннєвого ложа. Будучи ефективним на малих і великих площах, універсальний культиватор "ЧЕРВОНЕЦЬ" є багатопрофільним, класичним знаряддям для підготовки насіннєвого ложа.

"ЧЕРВОНЕЦЬ" придатний майже для всіх видів підготовки насіннєвого ложа: розпушування ґрунту на глибину загортання насіння від 3 до 15 см, загортання різноманітних добрив, легкий стерньовий обробіток, друге лущення стерні або боротьба з пирієм жодною мірою не є проблемою для "ЧЕРВОНЕЦЬа". Будучи ефективним на малих і великих площах, "ЧЕРВОНЕЦЬ" є багатопрофільним, класичним знаряддям для підготовки насіннєвого ложа. Навряд чи будь-яке інше ґрунтообробне знаряддя може бути таким же універсальним.

Основні технічні характеристики

ЧЕРВОНЕЦЬ-8
навісний

ЧЕРВОНЕЦЬ-8
напівнавісний

Конструктивна ширина захвату, м 8 8
Глибина обробітку, см 3-15 3-15
Відстань між лапами в плані, мм 125 125
Робоча швидкість, км/год до 15 10-15
Продуктивність, га/год до 12 до 8,55
Загальна маса, кг 2500 3300
Необхідна потужність трактора, к.с. 130-170 від 150

Використання S-подібної пружинної стійки в ґрунтообробних агрегатах створює сприятливі умови для оптимального водно-повітряного режиму в ґрунті. Пружна деформованість такої стійки призводить до коливального руху лапи в ґрунті, які вібрують як у напрямі руху, так і в бічному напрямку, при цьому у висоту рух мінімальний. За рахунок цього гарантується суворе дотримання необхідної глибини обробітку ґрунту, підвищується якість подрібнення, знижується тяговий опір, що сприяє запобіганню забивання робочого органу ґрунтом і рослинними рештками. Відстань між робочими органами 125 мм сприяють високоякісному обробітку ґрунту по всій ширині роботи агрегату.

Для безпроблемної роботи на будь-яких типах ґрунтів пропонується в комплектації різні стійки, як із підпружинником, так і без, робочі органи: стрілчаста лапа, "гусяча лапка", оборотний долотоподібний наконечник.

Оброблена рілля має бути вирівняна й одночасно розпушена по всій глибині обробітку. Про це дбають котки передпосівного культиватора, що слугують для рівномірного ущільнення аж до самої глибини укладання насіння. Завдяки ущільненню ґрунту сходи оптимально забезпечуються вологою, що створює найкращі передумови для появи рівномірних сходів, а отже, сприяє отриманню вищих врожаїв і хорошого доходу.

Хитна підвіска подвійних зубчастих ковзанок (переднього 330 мм, заднього 270 мм), геометрія ковзанок і розташування їхнього заднього зі зміщенням відносно переднього забезпечує рівномірний розподіл тиску для оптимального подрібнення та вирівнювання ґрунту. Просте регулювання глибини роботи робочих органів пальцями значно скорочує час на налаштування та підвищує продуктивність агрегату загалом.

На середніх і важких ґрунтах підпружинена багатофункціональна планка встановлюється з нахилом назад, у бік знаряддя. Таким чином, усі нерівності ґрунту надійно усуваються за один прохід.

Пружини захищають планку від пошкоджень. На легких ґрунтах планка встановлюється з нахилом вперед, у бік трактора. Таким чином, на рівних полях менше землі обробляється планкою і культиватор відчуває менший опір.

Зуби для розпушування колії (додаткове оснащення). Для розпушування колії трактора КПО-8 може оснащуватися пружинними зубами, які регулюються за висотою і шириною колії.