ru

Культиватор міжрядний КРН 5,6 ТПГ Агропром


КРН-5,6 - сільськогосподарський інструмент міжрядного ґрунтообробітку. Економічно ефективний і вигідний в умовах сучасного рослинництва, що вирощує просапні культурні рослини. Розробка української виробничої фірми, Агротехкомплект. Відрізняється продуктивністю, необхідною в розрахункових робочих умовах. Призначений для культивування сільськогосподарського ґрунту на різних стадіях аграрних робіт. Підключається до тракторної техніки, з потужністю двигуна від 80 к.с. і більше.

КРН-5,6 - розпушує ґрунт міжрядь, готує борозни до посіву, вичісує бур'яни. Забезпечує поліпшення аграрних властивостей оброблюваної території. Використовується для підготовки ґрунту до засіву насіння просапних рослин. Готує ґрунт до внесення добрив. Ефективний на різних стадіях росту сільськогосподарських рослин. (Використовується для догляду за ними). Характеризується ефективним поєднанням робочих характеристик. Розпушування ґрунту в міжряддях виконує на глибину до 16 см. Залучається до робіт з очищення площі від паростків бур'янових рослин. Виконує закладення в ґрунт робочих матеріалів, насіння і добрив. Може оснащуватися висівним апаратом і системою внесення сухих добрив.

Ця модель культиватора забезпечує обробку 8 рядів. Характеризується ефективною швидкістю польових робіт. КРН-5,6 здатний обробляти до 5,6 гектар за годину. Розрахований на роботу з міжряддям - 70 см. Характеризується конструктивною міцністю, надійністю і ремонтопридатністю. Зручний у транспортуванні, технічному та ремонтному обслуговуванні. Працює з широко популярними моделями тракторної техніки. Вигідна пропозиція сучасним агрогосподарствам, які вирощують просапні сільськогосподарські рослини.

КРН-5,6 - затребуваний сучасним сільськогосподарським виробництвом інструмент. Культиватор, актуальний при роботах з аграрними рослинами, що висіваються рядним способом і потребують догляду в процесі росту. Здатний залучатися до робіт при передпосівних і післязбиральних заходах. Приклад широти, якості та надійності вибору, пропонованого українською торговою компанією "Техніка і технології". Зразок високої кваліфікації та професіоналізму команди, що формує торговий асортимент підприємства.

Вид агрегатування

Навісний

Габаритні розміри в робочому положенні, мм (ДхШхВ)

2100х6500х1300

Глибина обробітку, см

6-16

Кількість оброблюваних рядів, шт.

8

Кількість секцій, шт.

9

Марка

КРН-5,6

народна назва 1

крн

народна назва 2

просапний

Необхідна потужність трактора, к.с.

80

Загальна маса, кг, не більше

900

особливості робочого органу доп 1

долото

особливості робочого органу доп 2

секція

особливості робочого органу основна

бритва

потужність трактора можлива 1

89

потужність трактора можлива 2

105

призначення

міжрядний обробіток

Виробник

Хартехпром-97

Продуктивність, га/год, не менше

5,6

Робоча швидкість, км/год

3-10

Країна виробник

Україна

Ширина захвату, м

5.6

Ширина міжрядь, см

70

КРН 5,6

КРН 5,6

Із системою внесення добрив

Без системи внесення добрив