ru

Культиватор міжрядний КМ-5.6 VELES AGRO


Культиватор міжрядний просапний КМ 5.6 застосовується для міжрядного обробітку високостеблових технічних культур - соняшнику, кукурудзи, сорго та ін. зі змінною шириною міжряддя, що здійснює розпушування верхнього шару ґрунту на задану глибину з міжряддями 70 см.

Для агрегатування рекомендується використовувати трактор тягового класу - 1.4-2.0.

Культиватор КМ 5.6 працює там, де інші не можуть:

- посилена конструкція рами перетином 150x140х10 мм дає змогу витримувати максимально допустимі навантаження;

- паралелограмна конструкція секції виробляє чітке копіювання оброблюваної поверхні поля;

- безступінчасте регулювання глибини обробітку досягається копіювальним колесом секції;

- підпружинені стрілчасті лапи з регулюванням за висотою, нахилом і горизонтом обробляють максимально допустиму ширину міжряддя;

- захисні щитки оберігають рослини від засипання під час роботи на максимальних швидкостях;

- посилена секція дає змогу обробляти сильно ущільнені ґрунти;

- підгортання на швидкостях від 10км/год;

- робочі органи виготовлені з високоміцної борвмісної сталі.

Культиватор КМ-5.6 обладнаний пристосуванням для внесення сухих сипучих добрив.

Для цього на культиваторі змонтовано бункери (1 бункер на 2 ряди або 1 на 3 ряди) для сипких добрив об'ємом, що дорівнює 125 літрів, на кожен ряд культиватора. На днищі ящиків розташовано котушковий механізм, що виробляє виштовхування добрив до насіннєпроводу, а зовні ящика встановлено регульовану шторку, призначену для збільшення або зменшення норми висіву. За допомогою гофрованого насіннєпроводу бункер з'єднано з лапою для внесення добрив, який можна регулювати на задану глибину і відстань від ряду насіння, що висівається.

Щоб перевірити точну кількість кілограм вашого добрива, яку фактично буде відміряно під час роботи з міжряддям 70 см, робіть так.

Зніміть один вивантажувальний рукав з будь-якого ящика для добрива і приєднайте мішечок або іншу відповідну місткість під отвором ящика, що відкрився. Увімкніть пристосування для добрив і рухайтеся вперед на відстань 80 м. Зважте кількість добрив (у кг), яка потрапила до мішечка, і помножте цю кількість на 8 або на 6 відповідно до рядності вашого культиватора. Цей результат і буде фактичною нормою висіву на 1 сотку. Помножте отриманий результат на 10, щоб отримати норму висіву кілограм на гектар.

Поводження з добривом.

Тримайте добрива в сухому стані.

Більшість добрив легко накопичують вологу і викликають корозію металів. Ця корозія не тільки зменшує термін служби металу, а й веде до зайвих витрат на заміну частин, зламаних через в'яжучі властивості або затвердіння добрив. Відкладення мінеральних добрив накопичуватимуться в ящику і заважатимуть дії робочих органів. Отже, ящики необхідно очищати наприкінці кожного робочого дня знімаючи лючки в нижній частині бункерів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Сільськогосподарські хімікати можуть бути небезпечними. Неправильний вибір або використання можуть зашкодити людям, тваринам, рослинам, ґрунту або іншим об'єктам. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ: Вибирайте правильний хімікат для роботи. Обережно поводьтеся з ним. Дотримуйтесь порад виробника хімікату.