ru

Культиватор КПП-8,3С Орехівсільмаш


Культиватор КПП-8,3С із серії "Урожай" призначений для передпосівного обробітку ґрунтів: вирівнювання, розпушування, ущільнення, вологозбереження та боротьби з бур'янами.

Цей культиватор застосовується в ґрунтових зонах із вологістю ґрунту від 8 до 27% і його щільністю від 0,4 до 1,6 Мпа.

Особливості

КПП-8,3С займається обробкою ґрунтів на глибину від 5 до 12 см, яка легко може бути регульована спеціальними регулювальними тягами. Ширина охоплення ґрунтів культиватором - 8,3 м. Центральна рама і крила виготовляються з цільної металевої труби, яка забезпечує в 2 рази вищий запас міцності і надійності пристрою порівняно з моделями з інших серій.

Оптимально розташовані крила і тандемні колеса пристрою дають змогу максимально повно копіювати ґрунтовий рельєф, рівномірно обробляючи ґрунт на одну і ту ж глибину. Висота дорожнього просвіту в 30 см достатня для подолання перешкод на дорозі і їзди від одного поля до іншого. Робочі органи культиватора - 46 лап, розташованих у 5 рядів, завдяки чому надзвичайно важко якимось чином засмітити культиватор бур'яном рослинністю.

Пружинні вичісувальні борони КПП-6,9С без зусиль справляються зі знищенням бур'янів і пожнивних залишків, кут нахилу її зубців може змінюватись у межах від 0 до 30 градусів залежно від типу ґрунту і ступеня його забур'яненості. КПП-8,3С з'єднується з трактором потужністю від 150 до 200 кінських сил.

Переваги

  • Універсальність, яка полягає в декількох видах виконуваних робіт;
  • Пропорційна обробка ґрунтів на однакову глибину;
  • Широке охоплення ґрунтів;
  • Висока продуктивність і швидкість роботи;
  • Міцність і надійність конструкції.

І без того невисока ціна на культиватор КПП-8,3С компенсується поверненням 25% коштів від його вартості завдяки програмі, спрямованій на підтримку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування.

У нас Ви можете купити культиватор в Україні від компанії "Оріховсільмаш" з доставкою по всій країні або самовивозом з одного з наших представництв у 12 областях України.

Розміри та вага
Вага, кг 4 064
Транспортні габарити, Д*Ш*В, м 8,425 * 4 * 3,45
Габарити в робочому положенні, Д*Ш*В, м 8,425 * 8,3 * 1,355
Ширина захвату, м 8,3
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 150-200
Робоча швидкість, км/год 10
Кількість робочих органів, шт. 46
Глибина обробітку ґрунту, см 5-15
Продуктивність
Продуктивність, га/год 7,5-8