ru

Грунтофрези


gruntofrez-hrb-202-302-303-kuhn-ru-2 Грунтофрез HRB 202/302/303 KUHN
Грунтофрези / KUHN
gruntofrez-hr-4504-r-kuhn-ru-2 Ґрунтофрез HR 4504 R KUHN
Грунтофрези / KUHN

Ґрунтофреза: як вибрати і де купити в Україні

Якісна грунтофреза прослужить, не вимагаючи ремонту, багато років. В асортименті компанії Техноторг представлені механізми та обладнання тільки найкращих виробників. У продажу є кілька різних модифікацій грунтофрез.

Грунтофреза - особливості, характеристики, на які потрібно звертати увагу під час вибору

Якщо необхідна грунтофреза тракторна купити її вигідніше ніж у магазині Техноторг точно не вийде. Компанія має багаторічний досвід продажу сільськогосподарського обладнання найрізноманітнішого призначення. По всій країні відкрито кілька десятків представництв. Встановлені ціни поза конкуренцією.

Клієнти можуть купити грунтофрезу, що має дуже міцну конструкцію. Обладнання має такі особливості:

- зубчасті колеса і підшипники, що не обслуговуються;

- привід з обмежувачем крутного моменту;

- високоякісний редуктор.

Якщо купити грунтофрезу з такими відмінними якісними характеристиками, то можна надовго забути про необхідність ремонтувати її, обслуговувати. У продажу є обладнання різної ширини, 1,9-4 метри. Воно розрізняється за типом робочого органу, який може мати гелікоїдальні ножі, спіралеподібні або вугільні.

Грунтофрези можуть використовуватися на сухих або вологих землях. Вони потребують мінімальних грошових витрат на обслуговування. Устаткування може працювати спільно з сівалками, деякими іншими механізмами, що дає змогу заощаджувати паливо і час. Є котки, які мають великий діаметр. У них невеликий опір коченню. Для роботи з ними потрібне слабке зусилля. У них хороша несуча здатність.

Деякі види котків можна без проблем використовувати на легких і вапняних, схильних до вивітрювання ґрунтах, на кам'янистих землях. Під час вибору грунтофрези потрібно звернути увагу на конструкцію зубчастої передачі приводу. У представленому обладнанні вона зроблена з товстої високоміцної сталі. За необхідності опорну пластину можна легко замінити.

Продукція компанії Техноторг відмінно зарекомендувала себе при експлуатації в найважчих умовах. У магазині завжди великий вибір техніки. У компанії є власна ремонтна база. Складні роботи з відновлення обладнання виконують досвідчені фахівці. Техноторг по праву займає провідне місце на ринку, компанії довіряє більшість агрофірм і холдингів.