ru

Стерньовий культиватор KUHN Cultimer


Багатофункціональний чизель-культиватор Kuhn Cultimer призначений як для передпосівного обробітку ґрунту на глибину 6-8 см так і для основного обробітку на глибину до 30 см. Завдяки вигнутій формі стійки, ця машина забезпечує необхідне розпушування і перемішування ґрунту, потім його вирівнювання за допомогою дисків і ущільнення за допомогою котка. Значний кліренс під рамою дає можливість для роботи на полях із великою кількістю рослинних решток.

Модель Cultimer 500 Cultimer 650
Робоча ширина, м 5 6,5
Кількість стійок, шт 16 21
Просвіт під рамою, мм 840
Відстань між стійками, мм 700
Відстань між рядами стійок, мм 937 1240
Ширина долота/лап, мм 80/350
Вага, кг 3262 6496
Мін.необхідна потужність трактора, к.с. 250 300
Пропоновані типи прикочувальних котків Трубчастий/ T-Ring T-Ring

Подвійна запобіжна пружина на кожній стійці, забезпечує захист для постійної працездатності. Точка кріплення пружини на стійці забезпечує поворот осей на невеликий кут. Кронштейн кріплення стійки забезпечує значну площу її контакту з рамою. Передні копіювальні колеса підвищують рівномірність глибини обробітку передніх рядів. Колеса легко регулюються за допомогою гвинтових розтяжок. Механізм регулювання глибини обробітку забезпечує просте регулювання з кроком 5 см до 30 см і легкість доступу. Робоче заглиблення регулюється котком за допомогою фіксаторів. Коток і вирівнювальні диски регулюються разом.

Під час складання для транспортування ширина машини зменшується до 3 м, що забезпечує відповідність нормативним вимогам і можливість проїзду вузькими дорогами.

На машині використовується причіпний пристрій (3 і 4 категорії).

Завдяки малому радіусу повороту забезпечується легкість маневрування наприкінці поля, своєю чергою, подвійне зчленування забезпечує точніше копіювання рельєфу ґрунту.