ru

Щілкорізи HF Argo


ДБАЙЛИВЕ РОЗПУШУВАННЯ

Щілерізи HF Argo призначені для збереження і поліпшення родючості ґрунту, підвищення врожайності та рівня вологості шляхом руйнування глибоких ущільнених шарів.

Завдяки чому це відбувається?

Глибоко розпушуючи ґрунт (на глибину до 50 см) щілеріз HF Agro розущільнює прикореневу зону, збільшує пористість ґрунту, сприяє насиченню глибоких шарів ґрунту водою та поживними речовинами. При цьому до поверхневого шару ґрунту щилерізи HF Agro ставляться дбайливо, оброблювана смуга досить вузька, що дає змогу зберегти вологу в глибоких шарах.

Максимально міцна рама без проблем витримує навантаження від роботи на глибині в 50 см. Агрегатування з трактором здійснюється за допомогою навісної системи категорій 3 або 4

ЕФЕКТИВНІ ТА НАДІЙНІ РОБОЧІ ОРГАНИ

ШИРОКА ГАМА ШКАРПЕТОК

Безліч варіантів шкарпеток дають змогу оптимально підібрати комплектацію знаряддя під потреби конкретного господарства.

ЕФЕКТИВНИЙ ДИЗАЙН СТОЙКИ Стійка завтовшки 30мм забезпечує роботу на глибині в 50 см. Встановлення стійки під кутом у 20° дає змогу мінімізувати відкриття поверхні ґрунту під час глибокого обробітку. Захист стійки забезпечується зрізними болтами
Опорні колеса зі ступінчастим регулюванням пальцями або з безступінчатим регулюванням талрепом.
НЕОБСЛУГОВУВАНИЙ ПІДПРУЖИНЕНИЙ ДИСКОВИЙ НІЖ. Підпружинений дисковий ніж із зусиллям пружини в 550 кг є найкращим рішенням для складних умов роботи. Використання гумового демпфера на відміну від сталевих пружин стиснення конкурентів забезпечує його найвищу стійкість до агресивного середовища (хімікати, добрива) і неперевершені пружинні властивості. У шарнірі ножа використовуються неметалеві підшипники ковзання, що не потребують обслуговування.
ЖОРСТКИЙ ДИСКОВИЙ НІЖ. Простий і ефективний жорсткий дисковий ніж поставляється з рифленим диском діаметром 510 мм і є підходящим варіантом для роботи на вільних від каменів полях.

Якість без компромісів.

Наші щілерізи є еталоном якісного розпушування на велику глибину за одночасного захисту ґрунту від випаровування вологи через надмірну ширину обробленої смуги.

Ми пропонуємо найкраще рішення для посушливих регіонів із переущільненими ґрунтами.

Ми впевнені в якості роботи наших знарядь та їхній надійності. Саме тому, що лінійка щілерізів HF Argo створювалася для таких суворих умов.

СКАЧАТИ БУКЛЕТ