ru

Комбінований агрегат PERFORMER KUHN


Комбінований агрегат PERFORMER KUHN призначений для обробітку ґрунту, і дає змогу виконувати кілька операцій за один прохід: подвійний ряд дисків забезпечує подрібнення та інтенсивне перемішування пожнивних залишків, стійки, розташовані в 4 ряди, розпушують ґрунт на глибину до 35 см без порушення структури, вирівнювальні диски розрівнюють та перемішують пожнивні залишки з ґрунтом, важкий коток HD-Liner 700 має високу коткування, що прикочує ґрунт, забезпечує розподіл сил по вертикалі та діагоналі для глибокого коткування по всій ширині котка.

ВІДМІННІ ПЕРЕВАГИ KUHN PERFORMER:

Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Універсальність застосування завдяки можливості роботи тільки дисковою секцією, тільки лаповою секцією, без котка. Усі робочі органи регулюються гідравлічно з кабіни трактора
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Поліпшення якості лущення стерні, поверхневого обробітку та відсутність гребнистості підґрунтового шару за рахунок міжсліддя дисків 12,5 см.
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Відмінне копіювання поля завдяки кріпленню кожного диска на індивідуальній стійці за допомогою амортизаційного блоку. Глибина роботи дисків регулюється гідравлічно. Підшипник не обслуговується і знаходиться в масляній ванні.
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Якісне розпушування глибинного шару ґрунту завдяки міжсліддю лап 28 см.
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Проходження великої кількості пожнивних залишків без забивання завдяки розташуванню стійок у 4 ряди.
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Закладення гною, добрив і пожнивних решток за допомогою лап із напіввідвалом.
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Рівномірна глибина обробітку на ґрунтах із великим тяговим опором завдяки гідравлічному запобіжному механізму із зусиллям спрацьовування 900 кг.
Робота з великим навантаженням на робочі органи здійснюється завдяки міцній несучій рамі зі збільшеним перетином 300х300 мм.
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Вирівнювання ґрунту після проходу лап та його перемішування з пожнивними рештками здійснюється рядом вирівнювальних дисків.
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Якісне коткування, розбивання грудки, закриття вологи за будь-яким станом і типом ґрунту здійснюється важким металевим котком із V-подібним профілем із тиском 220 кг,м.
Комбинированный агрегат PERFORMER KUHN Зручність транспортування завдяки складанню рами до 3м ширини в транспортному положенні.

PERFORMER 4000

PERFORMER 5000

Мінім. необхідна потужність трактора для поверхневого обробітку, (кВт/к.с.)

177/240

220/300

Максимальна потужність, (кВт/к.с.)

293/400

367/500

Робоча ширина, (м)

4

5

Транспортна ширина, (м)

3

Макс. робоча глибина диски-стійки, (см)

10-35

Рекомендована швидкість, (км/год)

10

Розміри рами, (мм)

Центральна рама 300x 300 - подовження 120 x 80
опора стійок 100 x 100

Кількість дисків, що відкривають

30

38

Діаметр дисків і товщина, (мм)

510-6

Кількість стійок

14

18

Тип стійок t

Механічний невпинний захист 600-800 кг

Ширина долота з дефлектором, (мм)

80

Кількість рядів стійок

4

Відстань між стійками, (см)

28

Висота під рамою, (см)

85

Кількість нівелювальних дисків

10

12

Каток

HD-Liner 700

Транспортні колеса

560/60/22,5

Вага з котком HD-Liner 700, (кг)

6900

7600

Тип кільцевого зчеплення

На вибір: кільце 40 мм або 62 мм / куля K80 /
шарнір 71/53/42 мм

Необхідна кількість гідравлічних розподільників

2 подвійної дії: Зчіпка / візок, + KTH 105 (складання, відкриваючі диски,
нівелювальні диски, каток)

Блок керування KTH 105, 4 гідравлічні функції

стандартно

Гальмівна система

Опція

Освітлювальні прилади та сигнальні пристрої

стандартно

ОДИН ПРОХІД - ЗАОЩАДЖУЙТЕ ЩЕ БІЛЬШЕ

У стислі агротехнічні терміни, коли на рахунку кожна секунда, використовуйте PERFORMER у повній комплектації для обробітку ґрунту за один прохід. Передні диски подрібнюють рослинні рештки. Стійки забезпечують глибинне змішування та закопування їх у ґрунт. Стійки комплектуються 80 мм долотями. Значна економія: один агрегат, один оператор, один прохід і менша витрата палива порівняно з традиційним методом обробітку. Для осіннього розкриття ґрунту без трамбування, щоб грудки ґрунту розтріскувалися природним шляхом, під впливом морозу, можливо використати розпушувач PERFORMER без котка. У такому разі, глибина обробітку контролюється колесами.

СТЕРНЬОВИЙ ОБРОБІТОК І РОЗПУШУВАННЯ ЗА ОДИН ПРОХІД

Встановлення на стійку 50 мм розпушувального долота дає змогу провести глибинне розпушування з мінімальним порушенням поверхневого шару. За один прохід диски виконують якісний стерньовий обробіток ґрунту з будь-якими рослинними залишками, а стійки розпушують ґрунт на глибині до 35 см. Дрібнозернистий ґрунт залишається на поверхні, ґрунт розпушений на глибині без порушення структури. Зберігається несуча здатність ґрунту, органічні речовини залишаються на поверхні для високої родючості ваших ґрунтів. 50 мм розпушувальне долото на практиці дає змогу побачити переваги порівняно з традиційною технологією обробітку ґрунту.

ПОВЕРХНЕВИЙ ОБРОБІТОК

Використання PERFORMER для поверхневого розпушування дисками в комбінації зі стійками, оснащеними культиваторними лапами, дає змогу провести обробіток із мінімальним впливом на ґрунт, щоб утримувати органічні речовини на поверхні та розпушувати лише зону мульчування. Диски забезпечують якісний стерньовий обробіток ґрунту з рослинними рештками будь-якого типу. Культиваторні лапи дають змогу зрізати кореневу систему всією шириною знаряддя та посилюють змішувальний ефект стійок зігнутої форми. Диски в комбінації зі стійками дають змогу позбутися бур'янів будь-якого типу. Така конфігурація дає змогу отримати швидкість і якісну роботу за високої продуктивності та дбайливого поводження з ґрунтом.

ВИСОКОПРОДУКТИВНЕ ЗМІШУВАННЯ: ТІЛЬКИ СТІЙКИ

Можливість обробітку ґрунту лише лапами, за тим самим принципом, що з розпушувачем CULTIMER: універсальне рішення КУН. Проста заміна робочих органів дає змогу переобладнати агрегат на глибокорозпушувач для змішування середніх шарів 80 мм долотями. Спеціальна форма стійки CULTIMER і вигнутий дефлектор уже завоювали визнання в полі завдяки високим результатам роботи.

СТЕРНЬОВИЙ ОБРОБІТОК НА ВИСОКІЙ ШВИДКОСТІ: ТІЛЬКИ ДИСКИ

Можливість використовувати лише диски для стерньового обробітку та працювати на високій швидкості. Подвійний ряд незалежних дисків у 510 мм забезпечує подрібнення рослинних решток для їхнього прискореного розкладання. Інтенсивне змішування верхніх шарів дає змогу зберегти органічні речовини на поверхні, щоб підвищити родючість ґрунту.

У РОБОТІ 4 МОДУЛІ

2 РЯДИ ДИСКІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДРІБНЕННЯ

Подвійний ряд дисків забезпечує подрібнення та інтенсивне змішування рослинного покриву верхнього шару ґрунту. На дисках встановлено необслуговувані втулки з болтовим кріпленням, що спрощує обслуговування агрегату. Діаметр диска 510 мм, вигнута форма та профіль із дрібними зубцями забезпечують рівномірний стерньовий обробіток по всій ширині знаряддя. Товщина дисків становить 6 мм, що обмежує їхнє зношування і забезпечує незрівнянно тривалий термін служби.
Робоча глибина стійки підтримується постійною завдяки новій невпинній механічній запобіжній системі з подвійною пружиною. Під час роботи на будь-яких ґрунтах і, зокрема, з великою кількістю каміння, тиск на долото від 600 до 800 кг забезпечує рівномірність роботи.

4 РЯДИ СТІЙОК ДЛЯ ГЛИБИННОГО ЗМІШУВАННЯ АБО РОЗПУШУВАННЯ ҐРУНТУ

Стійки розташовані в 4 ряди, на відстані 28 см, щоб збільшити прохід рослинних решток між ними та під рамою.
Робота стійки ефективно проявляє себе на кам'янистих ґрунтах за рахунок бокового зсуву в 15 см. Значний радіус кривизни і вигнутий дефлектор забезпечують відмінну якість змішування.