ru

Глибокорозпушувач стрілоподібний GRS 2 із внесенням добрив VELES AGRO


На численні прохання клієнтів "Велес-Агро", підприємством було розроблено додаткову функцію комплектації глибокорозпушувача системою глибокого внесення добрив, одночасно під час обробітку ґрунту.

Ця функція дає змогу вносити гранульовані мінеральні добрива з регулюванням глибини загортання 250-400 мм. Таке внесення дає змогу рослинам, у середній фазі свого розвитку, розвивати кореневу систему на глибину залягання добрив.

Поверхневе внесення добрив на глибину 50-150 мм розвиває кореневу систему рослин тільки в цьому поверхневому шарі, а в разі настання посухи з цього шару волога випаровується, і рослини не отримують повноцінного живлення, потрібного для нормального розвитку та росту.

Під час внесення добрив глибокорозпушувачем коренева система рослин розвивається на глибину 250-400 мм, що дає їм змогу набагато краще переносити період посухи, оскільки на такій глибині волога зберігається довше.

Рабочие органы глубокорыхлителя ГР с внесением удобрений Рабочий орган глубокорыхлителя ГР с функцией внесения удобрений Велес-Агро
Продуктивність, (га/год) 1.6
Робоча ширина захвату,(м) 2
Робоча швидкість руху,(км/год) до 8
Глибина обробітку,(см) до 45
Число робочих органів,(шт) 4
Глибина обробітку катком,(см) 6-10
Потужність трактора,(к.с.) 140-160
Норми внесення добрив, (кг/га) 30-500
Об'єм бункера добрив, (л) 460
Маса з пристосуванням (катком), (кг) 1573
Тяговий клас трактора 2.0-3