ru

Глибокорозпушувач ФРАНК LOZOVA MACHINERY


Глибокорозпушувач ФРАНК обробляє ґрунт на великій глибині, без обороту пласта, залишаючи на поверхні від 30 до 60% рослинних залишків, що розв'язує проблему ерозії ґрунту, зберігаючи органічний склад ґрунту, а отже, гарантуючи його довготривалу родючість.

Тривалість агротехнічного ефекту - 3-4 роки, а кількість активних коренів у зоні розпушування збільшується вдвічі.

Глибокорозпушувач ФРАНК - один із найефективніших засобів для поліпшення водно-повітряних режимів ґрунту, здатний створити якісну мульчу з пожнивних решток. Він призначений для руйнування ущільнення шарів, що утворюються після використання знарядь горизонтального обробітку ґрунту, таких, як плуги, дискові та лапові знаряддя.

ПЕРЕВАГИ ГЛИБОКОРОЗПУШУВАЧА ФРАНК

ФРАНК концептуально близький до найбільш поширених європейських глибокорозпушувачів.

- Переваги робочих органів

Швидкозмінні передній наконечник і накладка захищають стійку від зносу, а геометрична конфігурація дає змогу робочому органу глибше проникнути в щільний ґрунт.

Застосовувана високоміцна пряма стійка розпушує ґрунт під прямим кутом, не роблячи бокового зсуву ґрунту, і вимагає меншого тягового зусилля порівняно зі стійками "paraplau".

Ефект крил, "хвильове підривання ґрунту"

Закріплені болтовим з'єднанням бічні крила, дають змогу максимально обробити ґрунт між стійками, тим самим максимально забезпечити проникнення вологи в нижні його шари, а також збільшити накопичення вологи та поліпшити аерацію. За великих швидкостей обробітку ґрунту застосування бічних крил утворює ефект "хвильового вибуху щільного ґрунту".

Балансирне встановлення котків

Балансирне встановлення здвоєного шпорцевого самоочисного котка забезпечує постійний контакт обох котків із ґрунтом. А встановлення центрального гвинта дає змогу надійно регулювати коток, відносно поздовжньої площини.

Переваги шпорового самоочисного котка, що самоочищується

Для додаткового подрібнення верхнього шару ґрунту і вирівнювання поверхні поля, рівномірного розподілу рослинних залишків знаряддя комплектується здвоєними шпоровими котками. Шпори розбивають великі грудки, що викидаються на поверхню, готують і вирівнюють ґрунт, спрощуючи подальший остаточний передпосівний обробіток. Шпори, що обертаються, занурюють рослинні рештки в нижні шари ґрунту і перемішують їх із ґрунтом у поверхневому шарі завтовшки 15 - 20 см.

Рама захищена від перевантажень

Для захисту від навантажень, що перевищують гранично допустимі, використовується зрізний болт, чим виключається можливість пошкодження рами.

Пружинний захист

ФРАНК-3sp оснащений механічною комбінованою пружиною стиснення і розривним болтом, що виключає можливість пошкодження рами.

Зручне регулювання глибини обробітку

Регулювання глибини обробітку переднього і заднього ряду не залежить одне від одного. Здійснюється пальцями на паралелограмі кріплення котка для передніх стійок і на паралелограмі кріплення заднього ряду стійок

Підшипниковий вузол преміум класу

ФРАНК оснащується наднадійними необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT, а використання високоякісних підшипників ковзання дає змогу унеможливити зношування вузлів обертання механізму регулювання котків.

Можливість вибору ґрунтообробітку регулюванням котків

Залежно від необхідних цілей обробітку котки можна встановити як на рівномірну роботу, так і зробити акцент на передньому або задньому котку. Все, що для цього необхідно - всього лише відрегулювати тягу котка.

Простота обслуговування

Застосування болтових кріплень дає змогу швидко і просто замінити зношену або пошкоджену деталь.

СИСТЕМА ГЛИБОКОГО ВНЕСЕННЯ ГРАНУЛЬОВАНИХ ДОБРИВ

Опціонально глибокорозпушувач ФРАНК може бути укомплектований системою глибокого внесення добрив. Це дає змогу одночасно з обробітком ґрунту вносити гранульовані добрива.

Глибина внесення може регулюватися (150 або 250 мм).

Привід висівного механізму може бути двох видів: механічний - від приводного колеса, або електричний - від електродвигуна.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Параметри ФРАНК-2,5 ФРАНК-3 ФРАНК-3sp
Конструктивна ширина захвату, м 2,5 3 3
Необхідна потужність трактора, к.с. від 160 від 220 від 270
Агрегатування з трактором навісне навісне навісне
Маса, кг 1490 2000 2800
Кількість стійок 5 7 7
Глибина обробітку, см до 45 до 45 до 45
Робоча швидкість, км/год 8...12 8...12 8...12
Продуктивність, га/год до 2,23 до 2,88 до 2,88
Витрата палива, л/га 10...18 10...18 10...18

Габаритні розміри в транспортному положенні

(довжина х ширина х висота), мм

2860х2479х1885 2940x3000x1950 3330x3000x1950