ru ua en

Стимулятор росту рослин Nanogro Aqua, 5 л


Новий та унікальний продукт! Поспішайте спробувати новинку!

Стимулятор росту рослин Nanogro Aqua, 5 л.

Це унікальна лінія інтелігентних препаратів, які комплексно стимулюють метаболізм і ріст рослин.

Склад: суха речовина — 9 %; гумінові речовини в сухій речовині — 60 %; горючі речовини в сухій речовині — 30 %; слідові кількості макро- та мікроелементів N, P, K, S, Mg, Ca, Na, Fe, Cu, Zn, Mn, B, Si; pH = 8,00–10,00.

Призначений для обприскування та обробки сільськогосподарських культур, зокрема польових, овочевих та плодових. Для озимих культур забезпечує кращу зимівлю та швидкий розвиток навесні.

Окрім того, це стимулятор росту та плодоношення, індуктор стійкості рослин. Він позитивно впливає на кількість та якість урожаю, ріст пагонів, листя та квіткових бутонів.

Містить сульфати металів та гумусові кислоти; працює антистресово, звільняє природні сили рослини та зміцнює стійкість до стресу: тепла, вологості, механічних ушкоджень, надмірного сонячного світла, атаки шкідників та патогенів.

Використання стимулятора росту Nanogro Aqua підвищує стійкість рослин, посилює їх ріст, забезпечуючи при цьому вищий урожай та хорошу якість. Це найбільш ефективний стимулятор на сільськогосподарському ринку.

Крім того, це дозволяє зменшити витрати на посів, внесення добрив та захист. Все це забезпечує багаторазову віддачу від інвестицій, вкладених у продукт, і забезпечує високу рентабельність інвестицій.

Дозування

 

Зернові

Кукурудза

Ріпак

Картопля

Овочеві рослини

Саджанці

Живці

Плодові рослини

Обприскування

250 мл/га

250 мл/га

250-375 мл/га

250-375 мл/га

250-375 мл/га

Контакты

Департамент агротехнологий
Демьянчук Александр (семена)
Кузнецова Наталия (СЗР)
Гетьман Алена (минеральные удобрения)
Мельник Татьяна (микроудобрения)
agrotechnology@technotorg.com