ru ua en

Дисплей XCN-1050 New Holland


Цей пристрій працює на базі операційної системи Android™ і має новий 4-ядерний процесор та покращені робочі характеристики за рахунок збільшеного об’єму пам’яті. Його оснащення включає в себе інтерфейс управління CANbus, вбудовані модулі бездротової передачі даних Bluetooth® та Wi-Fi, а також, інтерфейс високошвидкісного локального мережевого зв’язку BroadR-Reach®. Програмне забезпечення включає в себе додаток Precision-IQ для точного землеробства. У поєднанні з новим навігаційним контролером NAV-900, монітор XCN-1050 зменшує кількість необхідного для встановлення обладнання та у більшості випадків спрощує його монтаж.

Навігаційний контролер NAV-900 поєднує в одному корпусі потужний приймач GNSS з найкращим у галузі контролером автоматичного водіння Autopilot. Мультисистемний приймач GNSS використовує ряд радіочастот супутникового діапазону для прийому сигналу від кожної супутникової системи навігації: GPS, GLONASS, Galileo, Beidou.

Використовуючи ці додаткові супутникові сигнали диференційної корекції, цей приймач пришвидшує конвергенцію сигналу RTX та покращує втримання зв’язку на місцевості з перешкодами природного походження, такими як дерева. Навігаційний контролер NAV-900 також підтримує роботу з поправками CenterPoint® RTX, RangePoint® RTX та xFill® від супутників сервісу CenterPoint RTX.

Контролер NAV-900 сумісний з системами автоматичного водіння трьох типів:

  • Через систему CANbus на машинах із заводською підготовкою для встановлення систем автоматичного водіння.
  • З електроприводом - використовується електромотор Autopilot.
  • З гідравлічним управлінням - використовується зовнішній навігаційний контролер NAV III системи Autopilot.

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине