ru ua en

Дисплей INTELLIVIEW IV + NAV900 Ez-Pilot Pro New Holland


У поєднанні з новим навігаційним контролером NAV-900, монітор INTELLIVIEW IV™ зменшує кількість компонентів, необхідних для встановлення обладнання, що спрощує монтаж та здешевлює вартість автоводіння.

Навігаційний контролер NAV-900 поєднує в одному корпусі потужний приймач GNSS з найкращим у галузі контролером автоматичного водіння Autopilot™. Мультисистемний приймач GNSS використовує ряд радіочастот супутникового діапазону для прийому сигналу від кожної супутникової системи навігації: GPS, GLONASS, Galileo, Beidou. Використовуючи додаткові супутникові сигнали диференційної корекції покращується втримання зв’язку на місцевості з перешкодами природнього походження, такими як дерева. Також підтримує роботу з поправками CenterPoint® RTX, RangePoint® RTX та xFill®.

Контролер NAV-900, встановлений на тракторах і комбайнах, дозволяє використовувати системи автоматичного водіння з електроприводом SAM200 (Ez-Pilot Pro).

Електричний автопілот EZ-Pilot Pro, використовуючи навігаційні GPS дані, автоматично повертає рульове колесо в потрібну сторону, тим самим знижуючи стомлюваність водія і збільшуючи продуктивність.

Для виконання робіт з точністю (15-2,5 см) система автопілотування є необхідністю, так як оператор фізично не має змоги отримати таку точність виконання робіт. За рахунок застосування нової технології компенсації нерівностей Т3 система виключно точно реагує на відхилення комбайна від заданого маршруту, і швидко й правильно повертає його на місце.

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине