ru ua en

Розкидач органічних добрив РОУ-6 Оріхівсільмаш


Розкидач органічних добрив РОУ-6 - чотириколісний агрегат, призначений для допомоги людям під час виконання сільськогосподарських робіт. Прилад сприяє розкидання добрив на великих площах за невеликий проміжок часу.

Особливості

Розкидач добрива характеризується наявністю місткого кузова, об'ємом 3,6 м3. При вставці бортів можливе збільшення обсягу кузова.

Це обладнання багатофункціональне і його використовують для разброскі наступних видів добрив:

  • торф;
  • компост;
  • гній різних сортів;
  • пташиний послід;
  • харчові відходи.

Гідності й недоліки

Розкидач мінеральних добрив РОУ-6 відноситься до універсальних механізмів і має ряд переваг:

  • висока транспортна швидкість. Даний показник дозволяє в короткі терміни справлятися з великими обсягами оброблюваних площ.
  • Велика ширина розкиду. Устаткування рівномірно розкидає добриво на ширину до 8 метрів, незалежно від його виду.
  • Великий кузов, може служити і для перевезення різних вантажів.
  • Представлений розкидач органічних добрив, практично не утрамбовує ті ділянки поля, де проводиться його використання. У порівнянні з іншими агрегатами, наприклад, розкидач добрив РУН-15, забезпечує більш рівномірне покриття поля добривом.
  • Швидкий і зручний в роботі транспортер. Справляється із завантаженням і розвантаженням за лічені хвилини. Залежно від кількості завантаженого вантажу, завантаження триває від 3 до 5 хвилин.

Але гноєрозкидач РОУ-6 має і невеликий недолік, для його пересування потрібно тягач - трактор.

Конструкція

Розкидувач добрив РОУ-6, має досить міцну конструкцію, завдяки якій обладнання прослужить протягом довгих років. Кузов стоїть на металевій рамі. На кузові пристосований транспортер.

Стрічка транспортера закріплена хомутами, вона представлена ​​у вигляді ланцюгів, виготовлених з високоміцного металу. Ланцюги зі скребками. Натяжка механізму, відбувається за допомогою натяжних болтів. Вал потужності, призводить транспортер в рух.

Важливу роль в конструкції приладу займає карданний вал. Його рух, призводить в роботу барабан. За допомогою барабана відбувається подрібнення добрива, а потім їх розкидає по полю. Для цього пристосовані роликові чіпкі.

Розкидач мінеральних добрив має ходову частину, що складається з пари коліс з підшипниками. Завдяки трактора працює гідравлічна система гальм. Гальмівна рідина, подається в циліндри. Вони знаходяться на колесах розкидачі.

Електрична проводка, проходить по внутрішній рамі. Вона призводить до роботи ліхтарі, відбивачі світла, а також номерний знак. Працює від 12 вольт, підключення в тракторі.

Гноєрозкидач має вагу - 2 тонни. Його довжина 590 сантиметрів. Ширина 225 сантиметрів.

Вибравши розкидач органічних добрив РОУ-6, полегшення сільськогосподарських робот, стане набагато легше і принесе фермерам плідну роботу.

 

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине