ru ua en

Розкидач мінеральних добрив РМД-500 Оріхівсільмаш


Розкидач мінеральних добрив РМД-500Н - обладнання, яке зробить підгодівлю грунту більш простим і швидким процесом.

Oсобливості моделі

Особливості конструкції даної моделі дають можливість використовувати розкидач мінеральних добрив максимально раціонально, геометрична форма диска розподілу і лопати однієї форми, але різного розміру рівномірно і однорідно розподіляють добрива.

Цей розкидач добрив за рахунок незвичайної форми максимально наближає центр маси пристрою до задньої частини тракторної осі, завдяки чому вдається домогтися рівномірного і однорідного розподілу навантаження між колесами техніки.

Особливо зручно використовувати цю модель як навісну, разом з колісним трактором, частота обертання розкидачі органічних добрив більше 500 оборотів в хвилину, за рахунок чого взаємодія людини з машиною є максимально безпечним. У даній моделі дуже міцні складальні вузли, а захисна решітка на бункері, не допустить проникнення в обладнання грудок грунту та інших сторонніх предметів.

У ролі робочого органу виступають мішалки шнекового типу, які не ушкоджують гранули добрив, а завдяки наявності відкидного тенту забезпечується ще й тривала сухість добрив.

Переваги

Якщо для обробки використовувати розкидач мінеральних добрив, то результат буде набагато стабільніше, ніж від ручного обробітку землі.

Беручи до уваги той факт, що удобрювати грунт потрібно двічі на рік, розкидач добрив дає ще й непогану економію коштів і часу, адже за рахунок того, що всю брудну роботу буде робити гноєрозкидач, вдасться заощадити на наймання робітників для здійснення даного дійства.

Завдяки автоматичній системі розрахунку, розкидач органічних добрив зможе точно розподілити потрібну кількість підгодівлі рівномірно по всій ділянці, без горезвісного «на око».

За рахунок точного і рівномірного розподілу добрив, що не буде перевитрати і, в слідстві - знову економія часу і коштів.

Устаткування оснащене надійним редуктором, який функціонує в масляній ванні.

Присутній широкий діапазон внесених норм різних видів добрива.

Технічні характеристики

Розкидач мінеральних добрив РМД-500Н володіє наступними технічними характеристиками:

  • тип розкидачі органічних добрив - навісний;
  • ширина внесення добрив - варіюється від 8 до 12 метрів;
  • рівень вантажопідйомності - не більше 500 кілограм;
  • робоча швидкість руху - не більше 15 км / год;
  • продуктивність - варіюється від 6,4 до 16,8 Га / год;
  • дозування внесення - від 20 до 2 тисяч кг / га;
  • розміри - 1200 * 1100 * 1250;
  • вага - 170 кілограм.

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине