ru ua en

Протруювач камерний стаціонарний ПКС-20 П ЛьвівАгромашПроект


Протруювач ПКС-20 П призначений для протруювання насіння зернових культур водними розчинами або суспензіями фунгіцидів в цехах по підготовці насіння або насіннєвих пунктах підприємств агропромислового комплексу. Управління роботою протруювача і його механізмів здійснюється з пульта управління. Протруювач встановлюється в технологічну лінію.

Особливість протруювача в тому, що він може працювати з багатокомпонентними, більш в’язкими робочими розчинами, завдяки перистальтичному насосу-дозатору.

Обладнаний низькообертовим лопатковим шнеком з гумовими накладками для роботи із схильними до травмування культурами. Легке очищення протруювача завдяки швидкому демонтажу камери протруювання і лопаткового шнека. Основні вузли протруювача виконані в нержавіючому варіанті.

Основними перевагами пристрою є: висока точність дозування заданої норми при роботі як і з звичайними так і з багатокомпонентними робочими розчинами, легка зміна роботи подачі за допомогою кнопочних перемикачів з фіксацією результату на спеціальному дисплеї, відсутність самовиливу залишків розчину при зупинці процесу протруювання, при необхідності - можливість повернення залишків розчину з елементів гідравлічної лінії в основний бак.

Продуктивність, т / год

3-18

Ємність 2-х баків, л

300

Подача дозатора, л / хв

0,1-3,3

Споживана потужність, кВт

3,0

Габаритні розміри в транспортному положенні, мм

1610х1390х2400

Маса, кг

230

На замовлення на протруювач додатково встановлюється програмне забезпечення для можливості роботи в режимі автоматичного регулювання подачі робочої рідини (САРР)

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине