ru ua en

Подрібнювач гілок PG-80E PALCHE


Подрібнювачі гілок від ТМ PALCHE розроблені для переробки та подрібнення гілок, рейок та інших деревних відходів. На виході з гілкоруба ви отримаєте шматки довжиною 7-14 см,  які зможете використовувати в якості палива для котлів, печей, камінів, а також для виробництва деревного вугілля. Залежно від типу деревини, діаметр гілок на вході може бути різним. Ця модель здатна переробити гілки м’якої породи деревини діаметром до 8 см, гілки твердої породи – до 6,5 см.

Використання подрібнювача гілок актуальне для комунальних служб, деревообробних господарств, лісових господарств, лісопилок, фермерських господарств. Для полегшення процесу заготівлі палива використовується також приватними особами, які мають свої приватні оселі з автономною системою опалювання.

Особливості конструкції

Модель PG-80Е працює завдяки електричному двигуну потужністю 4 кВт від мережі 380В. Продуктивність дробарки складає 4м³ готової продукції на годину. Завдяки комплекту з 6 гострих ножів, подрібнювач швидко та ефективно перероблює деревину на прийнятну для опалювання сировину. Для безпечної експлуатації ножі закриті елементами подрібнювача.

Повний цикл виробництва подрібнювачів гілок налаштований на нашому підприємстві, де працюють справжні фахівці своєї справи. Подрібнювачі деревини серії PG оснащені циліндричною системою різання. Гілкоруб PG-80Е має встановлений пульт управління двигуном, який захищає його від перевантажень. Вартість електроенергії нижче, ніж бензин, тому у порівнянні з бензиновим агрегатом, на виході продукція цієї моделі має нижчу собівартість.

Конфігурації з шести ножів на виробництві приділяється особлива увага, так як вони є основним робочим елементом дробарок, та на них приходиться ударне навантаження. Завдяки їх високій якості, гілкоруб працює максимально ефективно та чисто, перерубуючи навіть гілки з листям.

Принцип роботи

Механізм подрібнювача втягує гілки, після чого вони швидко перерубуються та виходять у вигляді шматків. Корпуси всіх механізмів виконані з сертифікованого листа металу. Завдяки високій якості зварних швів та шліфовки посадочних поверхонь, конструкції подрібнювачів є надійними та розраховані на довготривалий термін використання.

Ми контролюємо якість робіт на всіх етапах виробництва. Перед фарбуванням відбувається зачистка всіх конструкцій, а після цього елементи подрібнювача покриваються порошковою фарбою. Це подовжує термін служби конструкцій, тому що так вони будуть захищені від механічних ушкоджень та корозії.

PG-80E
Габаритні розміри і масові характеристики
Довжина, мм 1547
Ширина, мм 784
Висота, мм 1144
Розмір внутрішнього вхідного отвору, см 12х14
Вага, кг 155
Основні робочі характеристики
Макс. продуктивність, м3/годину до 4
Макс. діаметр м’якої породи дерева, см 8
Макс. діаметр твердої породи дерева, см 6,5
Макс. товщина рейок, ламелей, см 4
Довжина шматка на виході, см 7…14
Кількість ножів, шт 6
Макс. оберти на ножах, об/хв 3000
Електродвигун/Трактор
Тип двигуна АИР112М2
Потужність двигуна 4 кВт
Макс. оберти на валу двигуна, або ВВП трактора, об/хв 3000
Напруга живлення, або марка палива 380 В
Гарантія
Гарантійний термін 3 роки

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине