ru ua en

Подрібнювач гілок PG-80BD PALCHE


Подрібнювачі гілок ТМ PALCHE розроблені для подрібнення гілок, рейок та інших деревних відходів. Діаметр гілок, який здатен перерубати подрібнювач PG-80BD залежить від щільності та форми деревини. Модель PG-80BD переробляє гілки м’якої породи діаметром до 8 см, гілки твердої породи діаметром – до 6,5 см.

Після переробки з гілкоруба виходять гілки довжиною 7-14 см – ідеальне паливо для котлів, камінів та печей, а також сировина для виробництва деревного вугілля. Подрібнювач гілок активно використовується комунальними службами, деревообробними та лісовими господарствами, фермерами та приватними особами. Дробілка для гілок полегшує процес заготівлі палива на зиму в рази, а також дозволяє позбавитись деревинних відходів з користю, не забруднюючи оточуючу середу їх спалюванням.

Особливості конструкції

Подрібнювач для гілок PG-80BD працює від бензинового двигуна потужністю 5 кВт. Продуктивність агрегату – 4м³ переробленої деревини на годину. Зручність PG-80BD, перш за все, полягає в незалежності місця, де агрегат можна використовувати. Немає прив’язки до подачі електроенергії чи наявності трактора – гілкоруб PG-80BD повністю автономний. Якщо ви шукаєте подрібнювач гілок, купити який можна, наприклад, у свій приватний двір і ви не маєте трактора, ця модель буде для вас актуальна.

Принцип роботи

Подрібнювачі деревини ТМ PALCHE серії PG оснащені циліндричною системою різання, а також трьома типами приводів. На виробництві приділяється особлива увага конфігурації з шести ножів, так як вона являє собою основний робочий елемент подрібнювачів, і на них приходиться ударне навантаження. Сталеві ножі  оброблюються термічно задля надання їм високої міцності, а щоб експлуатація була максимально безпечною,  вони закриті спеціальними елементами агрегату. Механізм гілкоруба втягує матеріал, за лічені секунди перероблює гілки та видає готовий для використання матеріал. Чітка робота оператора дозволить подрібнювачу переробити великий об’єм сировини за лічені години.

Якість та екологічність

Досвідчені інженери та керівники виробництва проводять контроль якості на всіх етапах створення наших агрегатів. Подрібнювач гілок бензиновий, як і всі інші подрібнювачі ТМ PALCHE, виробляється згідно з найвищими стандартами якості: корпуси механізмів виконані з високоякісного металу, всі посадочні поверхні ретельно шліфуються, контролюється якість усіх зварних швів. Всі подрібнювачі деревини покриваються порошковою фарбою, яка захищає пристрій від впливів оточуючої середи та від механічних ушкоджень.  Такий надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність роботи гілкоруба, тому гілкоподрібнювач – це покупка на багато років, за які ви зможете забезпечити паливом своє господарство або домівку великою кількістю дешевої сировини для опалювання. З сезону в сезон вам непотрібно буде шукати нові способи запастися паливом з економією – ви будете мати агрегат який подбає про це за вас.

Технічні характеристики

PG-80BD
Габаритні розміри і масові характеристики
Довжина, мм 1547
Ширина, мм 784
Висота, мм 1144
Розмір внутрішнього вхідного отвору, см 12х14
Вага, кг 154
Основні робочі характеристики
Макс. продуктивність, м3/годину до 4
Макс. діаметр м’якої породи дерева, см 8
Макс. діаметр твердої породи дерева, см 6,5
Макс. товщина рейок, ламелей, см 4
Довжина шматка на виході, см 7…14
Кількість ножів, шт 6
Макс. оберти на ножах, об/хв 360
Електродвигун/Трактор
Тип двигуна Wiema WM170F-3
Потужність двигуна 5 кВт.
Макс. оберти на валу двигуна, або ВВП трактора, об/хв 3600
Напруга живлення, або марка палива Бензин А-92
Гарантія
Гарантійний термін 3 роки

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине