ru ua en

Подрібнювач гілок PG-160T-KR PALCHE


Модель даного подрібнювача PG-160T-K здатна перерубати гілки м’якої породи деревини діаметром до 16 см, гілки твердої породи діаметром до 14 см., (плоского матеріалу) ламелі та рейки до 8 см. Використання гілкоподрібнювача є найбільш корисним для комунальних служб, деревообробних господарств, лісових господарств, лісопилок, фермерських господарств та приватних осіб (для полегшення процесу заготівлі палива).

Особливості конструкції

Подрібнювач гілок серії Т-KR приводиться в дію від ВВП трактора і навішується на стандартну трьох точкову навіску. Мінімальна необхідна потужність трактора для роботи із подрібнювачем гілок становить 60/110 кВт. Для з’єднання трактора з подрібнювачем ми рекомендуємо використовувати карданний вал із фрикційною муфтою, яка захищає подрібнювач гілок і трактор від перенавантажень. Продуктивність подрібнювача гілок PG-160T-KR складає до 12 м³ готової продукції за годину роботи. Використання гілкоподрібнювача є найбільш корисним для комунальних служб, деревообробних господарств, лісових господарств, лісопилок, фермерських господарств та приватних осіб (для полегшення процесу заготівлі палива). Повний цикл виробництва подрібнювача гілок відбувається на нашому підприємстві.

Агрегати оснащені циліндричною системою різання і трьома типами приводів. Конфігурації з шести ножів приділяється особлива увага при розробці конструкцій подрібнювачів, так як вони є основним робочим елементом подрібнювачів і на них приходить ударне навантаження. До того ж сталеві ножі термічно оброблюють задля надання їм міцності, а для безпечної експлуатації вони закриті елементами подрібнювача.

Принцип роботи

Механізм гілкоподрібнювачів автоматично втягує матеріал, який потрібно різати. Ми проводимо контроль якості на всіх етапах нашого виробництва. Обов’язково шліфуються всі посадочні поверхні. Постійно контролюється якість зварних швів. Корпуси механізмів виконані з сертифікованого листа товщиною 20 мм. Перед тим, як провести фарбування, ми робимо зачистку всіх конструкцій. Покриваються подрібнювачі порошковою фарбою, що надзвичайно подовжує термін служби конструкцій. Надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність пристроїв.
Слід зауважити, що показник продуктивності залежить від діаметру, породи, вологості, якості сировини та кількості персоналу залученого до роботи.

PG-160T-KR
Габаритні розміри і масові характеристики
Довжина, мм 2369
Ширина, мм 2733
Висота, мм 2689
Розмір внутрішнього вхідного отвору, см 18×18
Вага, кг 604
Основні робочі характеристики
Макс. продуктивність, м3/годину до 12
Макс. діаметр м’якої породи дерева, см 16
Макс. діаметр твердої породи дерева, см 15
Макс. товщина рейок, ламелей, см 8
Довжина шматка на виході, см 18…30
Кількість ножів, шт 6
Макс. оберти на ножах, об/хв 360
Електродвигун/Трактор
Тип двигуна  
Потужність двигуна 60/110 кВт.
Макс. оберти на валу двигуна, або ВВП трактора, об/хв 540/1000
Напруга живлення, або марка палива  
Гарантія
Гарантійний термін 3 роки

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине