ru ua en

Подрібнювач гілок PG-160BD-КP PALCHE


Подрібнювач гілок моделі PG-160BD-КP здатний перерубати гілки м’якої породи діаметром до 16 см, гілки твердої породи діаметром до 14 см., та (плоского матеріалу) ламелей та рейок, які зможе подробити PG-160BD-КP складає 8 см.

Особливості конструкції

Подрібнювач гілок моделі PG-160BD-КP працює від бензинового двигуна, потужністю 21 кВт, що в сумі дає 12 м³ готової продукції за годину. Витрати палива (А-92) складають до 800г/год. На подрібнювачі серії К встановлена транспортувальна стрічка, за допомогою якої подрібнена сировина може подаватись на висоту до 3 метрів відразу на причіп, або кузов вантажного автомобіля, трактора, або в спеціальний контейнер, це дозволяє скоротити час завантаження та кількість персоналу. Слід зауважити, що показник продуктивності залежить від діаметру, породи, вологості, якості сировини, та кількості персоналу залученого до роботи. Подрібнювачі гілок можуть використовуватися лісовими господарствами, комунальними службами, фермерськими господарствами, сільськими, міськими радами і.т.д. Повний цикл виробництва подрібнювача гілок відбувається на нашому підприємстві.

Агрегати серії PG оснащені циліндричною системою різання і трьома типами приводів. Конфігурації з шести ножів приділяється особлива увага при розробці конструкцій подрібнювачів, так як вони є основним робочим елементом подрібнювачів і на них приходить ударне навантаження. До того ж сталеві ножі термічно оброблюють задля надання їм міцності, а для безпечної експлуатації вони закриті елементами подрібнювача.

Принцип роботи

Механізм гілкоподрібнювачів автоматично втягує матеріал, який потрібно різати. Ми проводимо контроль якості на всіх етапах нашого виробництва. Обов’язково шліфуються всі посадочні поверхні. Постійно контролюється якість зварних швів. Корпуси механізмів виконані з сертифікованого листа товщиною 20 мм. Перед тим, як провести фарбування, ми робимо зачистку всіх конструкцій. Покриваються подрібнювачі порошковою фарбою, що надзвичайно подовжує термін служби конструкцій. Надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність пристроїв.

PG-160BD-KP
Габаритні розміри і масові характеристики
Довжина, мм 5378
Ширина, мм 1782
Висота, мм 2773
Розмір внутрішнього вхідного отвору, см 12х14
Вага, кг 936
Основні робочі характеристики
Макс. продуктивність, м3/годину до 12
Макс. діаметр м’якої породи дерева, см 16
Макс. діаметр твердої породи дерева, см 14
Макс. товщина рейок, ламелей, см 8
Довжина шматка на виході, см 18…30
Кількість ножів, шт 6
Макс. оберти на ножах, об/хв 360
Електродвигун/Трактор
Тип двигуна Wiema WM192F-S
Потужність двигуна 21 кВт.
Макс. оберти на валу двигуна, або ВВП трактора, об/хв 3600
Напруга живлення, або марка палива Бензин А-92
Гарантія
Гарантійний термін 3 роки

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине